Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Результати гуманітарної діяльності за 90 днів війни

Результати гуманітарної діяльності за 90 днів війни

Дата :

Категорія :

Автор :

26.05.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Минув третій місяць героїчного спротиву українського народу проти російського агресора та щоденної праці українців задля наближення перемоги.

Що нам вдалося зробити за цей час?

ГО “Лісові ініціативи і суспільство” разом з Мережа захисту національних інтересів "А Н Т С" в рамках реалізації проекту “Local Humanitarian Response Initiative” адресно доставили понад 30 тонн гуманітарної допомоги громадам, які постраждали від війни, а також громадам, які прийняли найбільшу кількість ВПО. А це більше 3500 громадян у 19 областях України. Більше про це у Food Assistance Dashboard of The Food Security & Livelihood Cluster in Ukraine, FAO, а також інтерактивній інформаційній панелі OCHA.


Окрім цього, до реалізації заходів організації долучили п’ятеро науковців з УкрНДІЛГА, які вимушено покинули м. Харків. Ми раді вітати у нашій команді Букшу І.Ф., Бондарук М.А., Пастернака В.П., Яроцького В.Ю. та Букшу Т.І.

Експерти та волонтери організації відвідали діток із сімей ВПО, що розселені на території Журавненської, Жовтанецької та Львівської громад Львівської області. Діти, яких ми відвідали, отримали подарунки від одноліток з Німеччини та багато м’яких іграшок. 

Експерти організації провели екскурсію у Винниківському лісі, до якої серед інших долучились багато ВПО, які змогли зняти стрес і трохи відпочити. Наступна екскурсія відбудеться вже у цю неділю у Страдчі, що біля Львова.

Ми щиро дякуємо усім жертводавцям, які долучилися до збору допомоги! Support Ukraine group Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Angela Dichte, Ole Schartmann, Rafael Matthew Hawkins (Rafał Jastrzębski), колегам українцям з Англії та колегам по роботі з Франції і США. Ваша праця та ентузіазм є величезною підтримкою у досягненні перемоги за свободу України!

Спрямовуємо усі сили задля якнайшвидшої перемоги та відбудови України.

Слава Україні!

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.