Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Даруємо миті радості дітям

Даруємо миті радості дітям

Дата :

Категорія :

Автор :

06.04.22

Новини

Admin

Максимко з Києва, чубатий Кирило з Торця, Маргарита та Дмитрик з Ізюма, Богданчик з Харкова, брати Богдан, Кирило та Тимофійко з Сєверодонецька, Карина та Андрійко з Харкова, Андрій з Луганська, Ангеліна та Заріна з Харкова, брати Артур та Влад, сестрички Варвара і Валерія з Сєверодонецька 6 квітня отримали приємні подарунки від дітей з Німеччини. Цим українським діткам від 1 до 10 років. Усі вони разом зі старшим братчиками та сестричками та своїми родинами вимушено покинули домівки, втікаючи від смертельних вибухів, пострілів та звірячих катувань росіян, що вдерлись на Україну. Їх сім’ї тимчасово поселені на території Жовтанецької громади, що на Львівщині. Ними тут опікуються соціальні працівники сільської ради, сільські старости та місцеві волонтери – вчителі, учасники танцювального колективу та інші добродії.
Коли Ihor Skolskyi, Тарас Харачко з ГО «ЛІіС» та Уляна Щекун,  розносили подарунки, русявий  Максимко з бабусею були на дистанційному уроці, але з радістю зробили кількахвилинну перерву для одержання подарунка. 
Ангеліні та Заріні коробки з подарунками вручили коли ті бавились м’якими іграшками у обладнаному волонтерами дитячому кутку разом з місцевою волонтеркою Ulia Petruk. А вручати подарунки Варварі та Валерії було страшно, бо вони були під охороною свого великого і голосного собаки та сусідської такси, яка теж хотіла, хоч маленького, але подарунка.
Розуміємо, що маємо зробити більше ніж зробили та робимо. Більше разом, для збереження України!
Захід проведено спільно з Христина Яцушко, Mariia Maksymyshyn, Галина Кравець 


Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.