Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Знайомство, лев за вікном, вправи, малюнки та подарунки - з нами цікаво!

Знайомство, лев за вікном, вправи, малюнки та подарунки - з нами цікаво!

Дата :

Категорія :

Автор :

21.04.22

Новини

Admin

Символом зустрічі волонтерів ГО «ЛІС» з дітьми із тимчасово переселених сімей, які перебувають у ліцеї 52 ім. М. Лобачевського м. Львова стало «Дерево». Вправа, яку 20 квітня, під час волонтерського заходу запропонувала психолог Олександра Шикула, викликала живий інтерес у більше двадцяти учасників з Миколаївщини та Донеччини. Спочатку Тарас Харачко розповів дітям цікаві особливості трьох видів дерев, які згодом були використані п. Олександрою при проведенні тілесної психотерапевтичної методики (автор Hubert Czupala). 


Кожна дитина спробувала себе у ролі дерев, які опираються бурі. Спочатку всі були міцними і витривалими дубами, потім легкими і тремтячими осиками, а на завершення вербами, що чудово відновлюються кореневою та пневою порослю і мають гнучке гілля. Після серії веселих «перевтілень» присутні в класі дітки намалювали власні Дерева сили, пошукали свої ресурси і позначили тих, хто на сьогодні є важливою підтримкою для них.

Цікаво, що багато хто з дітей вказали вчителів, як опору в цей складний для всіх час. А найбільше емоцій, як завжди, викликали милі подаруночки від наших партнерів з Німеччини, які дітям роздавав Ігор Скольський.

Лева за вікном – шукайте на фото)

#helfenfetzt і #penkunfetzt

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.