Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Експерти ГО "ЛІіС" провели першу екскурсію у Винниківському лісі, — ФОТО

Експерти ГО "ЛІіС" провели першу екскурсію у Винниківському лісі, — ФОТО

Дата :

Категорія :

Автор :

16.05.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

У неділю, 15 травня, експерти «ЛІіС» провели першу екскурсію з циклу міні-походів. Цього разу вона пройшла у Винниківському лісі біля Львова, щоб усім учасникам було зручно дістатися до місця зустрічі. 


Спікерами були експерт з відновлення лісу та екоосвіти, кандидат наук Тарас Харачко та біолог і природоохоронець Володимир Яроцький. Під час екскурсії їм вдалося і зацікавити світом природи дітей та новачків, і допомогти розібратися у незрозумілих темах колегам. «По-перше, це красиво. По-друге, я дізналася дуже багато нового, хоча маю і біологічну, і психологічну освіту. Раніше я не вміла відрізняти бук від граба, а тепер нарешті навчилася це робити», — розповіла Вікторія з Запоріжжя.Серед учасників було багато вимушених переселенців зі Східної України, які змогли під час розмови зняти стрес та трохи відпочити. 


«Мені сподобалося, що було багато цікавих речей про адаптацію. Я не знала, що можна адаптуватися не лише у просторі, а і у часі. Це настільки корисна інформація, що її можна розвернути у бідь-яку щоденну діяльність», — поділилася враженнями Оля із Харкова.Деякі отримані знання не лише допомогти учасникам краще розуміти флору і фауну, а відкрили дещо про нашу людську природу. Адже деякі механізми, які ми простежуємо у тварин та рослин, схожі на нашу власну поведінку.


«Я раніше не знав, що дерева за допомогою своїх речовин можуть розповсюджувати якусь інформацію про те, що їм не подобається. Або навпаки — можуть притягувати до себе інші рослини», — сказав Ігор з Києва.

Наступна екскурсія відбудеться уже наступного тижня, дату і час повідомимо трохи пізніше. Слідкуйте за нашими новинами.

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.