Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Німецькі діти допомагають українським одноліткам

Німецькі діти допомагають українським одноліткам

Дата :

Категорія :

Автор :

29.03.22

Новини

Admin

М’які іграшки і подарунки від дітей з Німеччини та імпровізований зоопарк з паперовими витинанками від ГО «ЛІіС»
 
29 березня представники та волонтери організації «Лісові ініціативи і суспільство» відвідали діток із сімей внутрішньо переміщених осіб, що розселені на території Журавнівської селищної ради на Львівщині. Діти, яких ми відвідали, отримали подарунки від одноліток з Німеччини та багато м’яких іграшок. Здивування, радість, цікавість та інколи страх перед незнайомими людьми випромінювали оченята дітей, що покинули рідні домівки втікаючи від вибухів російських ракет та бомб. Журавнівська громада стала прихистком для багатьох дітей з інтернатів та сімей із Харківщини, Київщини, Житомирщини, Донеччини, Дніпропетровщини та інших регіонів, де вбивають цивільних та обстрілюють будинки, школи та лікарні російські солдати. Кожна переселена сім’я, це окрема трагедія, це скривджені діти від яких путін вкрав щасливе дитинство. Важко описувати наші та дитячі емоції від зустрічі та майстеркласу «Від рук до серця», який проводила волонтерка Iruna Sid. М’які іграшки з імпровізованого зоопарку залишились жити в дітей у селі неподалік Журавно. У пам’яті залишився маленький теплий промінчик сонця в цьому похмурому та прохолодному понеділковому дні.
З метою безпеки ми не наводимо в статті назв населених пунктів, імен та прізвищ вимушено переселених осіб. 
захід проведено спільно з Ihor Skolskyi та Тарас Харачко

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.