Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


У неділю відбудеться екскурсія для всіх охочих в Страдчі

У неділю відбудеться екскурсія для всіх охочих в Страдчі

Дата :

Категорія :

Автор :

24.05.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

У цю неділю, 29 травня, у селі Страдч відбудеться наступна дослідницька екскурсія від ГО «ЛІіС». Під час походу ми поговоримо про закони життя рослин і тварин в лісі та поведінкові механізми, які вражають своєю складністю та багатофункціональністю. 


Вести екскурсію будуть професійні екологи-лісознавці:


• Тарас Харачко — експерт з відновлення лісу та екоосвіти, лісівник. Знавець з розмноження та вирощування деревних рослин.
• Ігор Скольський — співзасновник ГО «ЛІіС», експерт з питань наземних і аерофотоспостережень за лісом та практикою ведення лісового господарства.


Для того, щоб прийняти участь в екскурсії, необхідно заповнити форму за посиланням  https://cutt.ly/THMtMSz. Після цього ми надішлемо вам на пошту список необхідних речей для походу, а також деталі доїзду від Львова до Стратча. На місці збору зустрінемось о 12:00.


 Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.