Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Deep Green Ukraine

Deep Green Ukraine
Deep Green Ukraine

Статус :

Період реалізації :

Контакти :

Триває

01.08.20 - 30.07.21

Ігор Алексіюк

ПАРТНЕРИ

ДОНОРИ

Мета: Створити незалежну систему  (𝛃-версію) автоматичного  дистанційного моніторингу законності зникнення лісового покриву. 


Робота здійснюється на основі напрацювань отриманих під час створення 𝛂-версії (проект DeepForest). Система дозволить її користувачам у режимі, наближеному до реального часу, дізнаватися, скільки лісового покриву зникло з лісової карти України та коли це сталося і чи є відповідні дозволи (лісорубні квитки) на здійснену вирубку.


Система розробляється на базі пілотних областей: Київської, Львівської, Закарпатської і Одеськоїй, після чого планується масштабування на всю Україну. Копію системи планується передати на баланс профільним державним органам для забезпечення адміністрування та технічної підтримки.

 

Deep Green Ukraine впроваджується спільними зусиллями Інституту Космічних Досліджень НАНУ та ДКАУ, ГО «Центр Моніторингу Влади» та ГО «Лісові ініціативи і суспільство». Створення системи стало можливим завдяки перемозі у конкурсі Open Data Challenge, реалізованого в межах проєкту міжнародної технічної допомоги USAID/UK aid "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS" за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Діяльність ГО «Лісові ініціативи і суспільство» також підтримується відділом міжнародних програм Лісової служби США.

Посилання на сайт проєкту

Більше про проєкт на сторінці Deep Green Ukraine у Facebook.

#DeepForest #DeepGreenUkraine