Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Внутрішньо переміщені українці у Бориславській ТГ отримали гуманітарну допомогу

Внутрішньо переміщені українці у Бориславській ТГ отримали гуманітарну допомогу

Дата :

Категорія :

Автор :

21.09.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

6 вересня команда ГО “ЛІіС” спільно з представниками Бориславської ТГ зустрілися  з ВПО, які проживають у громаді і передали “з рук в руки” набори гуманітарної допомоги.


“Безумовно, усі ВПО потребують підтримки та допомоги, і поміч ГО “ЛІіС” є дуже важливою для них. Більшість переселенців знаходяться у скрутному фінансовому становищі  а одноразова допомога [ред. фінансова], яку вони отримують - не покриває  вартість усіх базових потреб для людини. Тому ми вдячні вашій організації за підтримку та допомогу людям, які потребують цього”. - Елла Качмарик, начальниця відділу освіти Бориславської міської ради.


Більшість ВПО, які проживають у Бориславській ТГ, влаштувалися на роботу та не потребують сторонньої допомоги. Проте, не варто забувати про людей похилого віку та тих, хто не може самостійно попіклуватися про себе.

Проєкт “Забезпечення гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років” за підтримки програми “Єднання заради дії” триватиме до листопада. За цей час команда ГО “ЛІіС” декілька раз відвідає ВПО у Щирецькій, Бориславській, Золочівській та Журавненській громадах Львівської області та передасть допомогу. Планується закрити нагальні потреби близько півтора тисячі осіб в рамках проєкту.