Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Забезпечення нагальних гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років в рамках програми "Єднання заради дії"

Забезпечення нагальних гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років в рамках програми "Єднання заради дії"
Забезпечення нагальних гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років в рамках програми "Єднання заради дії"

Статус :

Період реалізації :

Контакти :

Завершений

06.07.22 - 06.11.22

Метою проєкту є виявлення і задоволення нагальних гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) віком від 30 років у нових місцях їхнього проживання шляхом створення та розбудови регіональної згуртованості із представниками Бориславської, Журавненської, Золочівської та Щирецької територіальних громад Львівської області.


Реалізація заходів запланованих в рамках проєкту дозволить задовольнити нагальні гуманітарні проблеми ВПО. Зокрема, забезпечити їх продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, взуттям та іншими необхідними для нормальної життєдіяльності речами. Відтак, реалізація проєкту дасть можливість сконцентрувати увагу ВПО на вирішення інших не менш важливих потребах, таких як зміцнення економічної безпеки, покращення стану здоров’я та пошуку комфортних умов проживання. 


Окрім цього, завдяки розповсюдженню гуманітарної допомоги особисто командою ГО «ЛІіС» «з рук в руки» ВПО відчуватимуть підтримку оточуючих. А через «живе» спілкування покращуватиметься емоційний стан у всіх залучених до проєкту осіб (і тих хто отримує допомогу, і тих хто її надає), що є надважлим у час війни й невизначеності. 


Іншим, не менш важливим результатом реалізації проєкту, є створення і розбудова регіональної згуртованості на засадах гласності та відкритості задля мобілізації та координації спільних зусиль спрямованих на вирішення проблем пов’язаних із війною, яку росія розпочала проти України. Важливо в цей непростий для всіх час комунікувати між собою, ділитися досвідом, інформацією, підтримувати одне одного.


Очікувані результати проєкту:

  • підписано 4 меморандуми про співпрацю і партнерство з Бориславською, Журавненською, Золочівською та Щирецькою територіальними громадами Львівської області.

  • закуплено близько 15000 позицій продовольчих та непродовольчих товарів;

  • сформовано і адресно доставлено більше 1000 наборів гуманітарної допомоги для ВПО віком від 30 років.


Цільовою аудиторією проєкту є:

  • ВПО віком від 30 років, які перебувають на території Бориславської, Журавненської, Золочівської та Щирецької територіальних громад;

  • представники Бориславської, Журавненської, Золочівської та Щирецької територіальних громад;

  • засоби масової інформації (ЗМІ);

  • установи, організації чия діяльність передбачає надання послуг із закупівлі товарів;

  • інші громадські та благодійні організації.


Проєкт реалізований в рамкам програми "Єднання заради дії".