Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Трансформаційний пілотний проект з біоенергетики для Борислава

Трансформаційний пілотний проект з біоенергетики для Борислава
Трансформаційний пілотний проект з біоенергетики для Борислава

Статус :

Період реалізації :

Контакти :

Починається

27.10.22 -

Оксана Пелюх

Метою проекту є реалізація заходів (Transformative Pilot Action) з підвищення рівня енергоефективності та сталого використання біоенергії в Бориславській гімназії № 9 у рамках дослідницько-впроваджувальної програми дій у м. Борислав (Львівська область), започаткованої Центром розвитку й охорони довкілля (Center for Development and Environment (CDE)) Бернського Університету, Швейцарія у співпраці зі Федеральним Інститутом досліджень снігу, лісу і ландшафту (WSL), Національним лісотехнічним університетом України (НЛТУ України) та Бориславською міською радою.


Для досягнення поставленої мети передбачається реалізація таких завдань:

1. Придбання товарно-матеріальних цінностей для Бориславської гімназії № 9: генератора; електропили; віконних і дверних блоків з їх подальшим монтажем тощо.

2. Підготування аналітичної записки українською й англійською мовами.


За результатами реалізації проєкту будуть підготовлені й опубліковані спільні наукові праці щодо дослідницько-впроваджувальної програми дій в контексті «Біоенергетика/Енергоефективність на комунальному рівні в Україні на прикладі Бориславської міської ради і Дрогобицької агломерації».

Результати цього інноваційного дослідницького проекту будуть використані для університетської освіти в REAL WORLD LAB спільно зі швейцарськими та українськими студентами.


 Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансовій підтримці WSL та іншій підтримці Швейцарії, та попередній співпраці партнерів в рамках проєкту «Визначення можливостей зеленої енергії в Українських Карпатах», що був частиною проекту Kooperation in der Waldforschung Ukraine-Schweiz 2017-2020.