Activity of NGO "ForestCom" is supported by the US Forest Service International Programs


Transformative Pilot Action (TPA) Project on Bioenergy for Boryslav

Transformative Pilot Action (TPA) Project on Bioenergy for Boryslav
Transformative Pilot Action (TPA) Project on Bioenergy for Boryslav

Status :

Execution period :

Contacts :

Starting

27.10.22 -

Oksana Pelyuh

Метою проекту є реалізація заходів (Transformative Pilot Action) з підвищення рівня енергоефективності та сталого використання біоенергії в Бориславській гімназії № 9 у рамках дослідницько-впроваджувальної програми дій у м. Борислав (Львівська область), започаткованої Центром розвитку й охорони довкілля (Center for Development and Environment (CDE)) Бернського Університету, Швейцарія у співпраці зі Федеральним Інститутом досліджень снігу, лісу і ландшафту (WSL), Національним лісотехнічним університетом України (НЛТУ України) та Бориславською міською радою.


Для досягнення поставленої мети передбачається реалізація таких завдань:

1. Придбання товарно-матеріальних цінностей для Бориславської гімназії № 9: генератора; електропили; віконних і дверних блоків з їх подальшим монтажем тощо.

2. Підготування аналітичної записки українською й англійською мовами.


За результатами реалізації проєкту будуть підготовлені й опубліковані спільні наукові праці щодо дослідницько-впроваджувальної програми дій в контексті «Біоенергетика/Енергоефективність на комунальному рівні в Україні на прикладі Бориславської міської ради і Дрогобицької агломерації».

Результати цього інноваційного дослідницького проекту будуть використані для університетської освіти в REAL WORLD LAB спільно зі швейцарськими та українськими студентами.


 Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансовій підтримці WSL та іншій підтримці Швейцарії, та попередній співпраці партнерів в рамках проєкту «Визначення можливостей зеленої енергії в Українських Карпатах», що був частиною проекту Kooperation in der Waldforschung Ukraine-Schweiz 2017-2020.