Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Зовнішнє оцінювання рівня організаційного розвитку ГО «ЛІіС»

Зовнішнє оцінювання рівня організаційного розвитку ГО «ЛІіС»
Зовнішнє оцінювання рівня організаційного розвитку ГО «ЛІіС»

Статус :

Період реалізації :

Контакти :

Триває

03.04.23 - 03.07.23

Oksana Pelyukh

ДОНОРИ

Мета: здійснити оцінювання рівня організаційного розвитку ГО «ЛІіС» за допомогою фасилітації зовнішнього експерта з організаційного розвитку задля зміцнення організаційної спроможності відповідати на ті виклики, які постають у теперішніх умовах, та створення надійної основи проактивних рішень для досягнення статутних цілей організації.


У рамках проєкту передбачено проведення трьох фасилітованих сесій та консультацій для оцінювання рівня організаційного розвитку ГО «ЛІіС» із рекомендаціями щодо напрямів покращення організації роботи серед працівників та розроблення Плану організаційного розвитку ГО «ЛІіС» на період 2023-2025 рр.


Проєкт реалізується ГО «Лісові ініціативи і суспільство» за підтримки ІСАР Єднання, яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст публікації не обов`язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.