Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується
Міжнародними програмами Лісової служби США


Юні волонтери!

Юні волонтери!

Дата :

Категорія :

Автор :

09.12.21

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Дозвольте розповісти вам про цікаву акцію, яку експерти ГО «ЛІіС» провели 7 грудня разом з вчителькою Галиною Молодовець та учнями 7 класу Жовтанецького опорного ЗЗСО.


Щороку чимало шкіл України організовують зимову підгодівлю пташок, серед них і Жовтанецька школа. Діти чи то з батьками, чи то з вчителями виготовляють годівниці, розміщують їх у доступних для пташок місцях та починають підгодівлю. Це хороша справа, яка дозволяє подбати про місцевих та мігруючих птахів та поспостерігати за ними. Дбаючи про чисте довкілля люди все частіше почали переходити на еко-матеріали при виготовленні годівничок. Матеріали органічного походження, з яких їх виготовляють, здатні з часом розкладатися і не засмічують територій, де їх було вивішено. 


Отож, разом зі школярами експерт ГО «ЛІіС» з екоосвіти та лісовідновлення Тарас Харачко та пані Галина на уроці біології виготовити близько 50 годівничок-шишок та вивісили їх у сільському парку.


Діти дізнались, що водночас з виготовленням годівничок і їх вивішуванням для підгодівлі птахів вони займаються волонтерством. Саме так - волонтерством, адже допомагаючи птахам, вони допомагали собі та іншим людям, в садах яких ці птахи знаходитимуть та з’їдатимуть шкідливих комах. Відтак, садівники зможуть відмовитись від використання пестицидів та отримати кращий та безпечніший для вживання врожай плодів. 


Таким чином, йдеться не лише про підгодівлю птахів задля збереження біорізноманіття, а й про добровільну та суспільно корисну діяльність, яку називають волонтерством! 


Зрештою, хлопці та дівчата в гарних українських хустках - захід відбувся у Всесвітній день української хустки - були задоволені цікавим уроком та швидко розвісили годівнички у сільському парку. Після цього, звісно ж, пограли в сніжки та завершили нашу зустріч веселим дитячим сміхом.


#urbanbiobird #forestcom #volunteering Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.