Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Внутрішньо переселені українці в Щирецькій ТГ отримали гуманітарну допомогу

Внутрішньо переселені українці в Щирецькій ТГ отримали гуманітарну допомогу

Дата :

Категорія :

Автор :

20.09.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

5 вересня півсотні внутрішньо переселених українців, які мешкають у Щирецькій територіальній громаді отримали гуманітарну допомогу. Команда ГО “ЛІіС” завдяки підтримці програми “Єднання заради дії” передала ВПО набори з продуктами та засобами гігієни “з рук в руки”.

“Від початку війни до нашої громади почали приїжджати ВПО з різних областей України. На початку війни у нашій громаді зареєструвалися 1045 осіб. Зараз проживає менше людей, в основному в приватному секторі. Серед них є люди, які справді потребують допомоги, але соромляться про це сказати. В більшості випадків це - люди пенсійного віку”. - розповіла Ірина Панчишин, начальниця відділу соціального захисту населення Щирецької ТГ.

Проєкт “Забезпечення гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років” триватиме до листопада. За цей час команда ГО “ЛІіС” декілька раз відвідає ВПО у Щирецькій, Бориславській, Золочівській та Журавненській громадах Львівської області та передасть допомогу. Планується закрити нагальні потреби близько півтора тисячі осіб в рамках проєкту.