Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Оголошуємо ТЕНДЕР на закупівлю cпоживчих наборів

Оголошуємо ТЕНДЕР на закупівлю cпоживчих наборів

Дата :

Категорія :

Автор :

29.07.22

Тендери

Лісові ініціативи і cуспільство

ГО «Лісові ініціативи і суспільство» (надалі ГО «ЛІіС») оголошує тендер на закупівлю cпоживчих наборів для реалізації заходів запланованих у рамках проєкту «Забезпечення нагальних гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років», який виконується завдяки підтримці програми «Єднання заради дії». Реалізація цих заходів у співпраці із представниками Бориславської, Журавненської, Золочівської та Щирецької територіальних громад Львівської області надасть змогу забезпечити нагальні гуманітарні потреби частини внутрішньо переміщених осіб (ВПО) віком від 30 років у нових місцях їхнього проживання.

Просимо Вас надати цінові пропозиції на одноразове постачання однакових споживчих наборів із тарою для розфасовки в кількості 1460 шт. у комплекті яких є такі базові найменування:

олія соняшникова, 0,85 л;

цукор, 1кг;

макарони з твердих сортів, 1 кг;

квасоля консервована, 400 гр;

кукурудза консервована, 340 гр;

горошок зелений консервований, 420 гр;

крупа вівсяна плющена, 500 гр;

горох колотий шліфований, 900 гр;

борошно пшеничне, 2 кг;

рис шліфований довгозернистий, 1 кг;

молоко згущене, 370 гр;

чай чорний у пакетиках;

щітка зубна;

паста зубна;

мило тверде, 65 гр;

шампунь, 400 гр;

засіб для миття посуду, 450 гр;

порошок для прання, автомат, 400 гр.

Крім списку зазначених базового асортименту продукції просимо за можливості вказати список додаткових продуктів тривалого зберігання в такій самій кількості кожної позиції, які ви додатково можете надати в рамках запропонованої фіксованої ціни договору.

Загальна вартість споживчих наборів має бути вказана з урахуванням ПДВ та всіх інших накладних витрат, враховуючи доставку на склад покупця. До участі в тендері допускаються також і неплатники ПДВ.

Фіксована сума договору — 916,2 тис. грн.


Також просимо додати:

— копії реєстраційних документів (Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, свідоцтво платника податків);

— зразок Договору-поставки;

— банківські реквізити.


Пропозиції повинні бути отримані не пізніше 18:00 11 серпня 2022 року. Тендерну пропозицію просимо подати з найменуванням та технічними характеристиками запропонованих товарів на електронну адресу info@forestcom.org.ua з темою листа «Тендер_Назва організації»


Усі питання щодо тендеру надсилайте на електронну адресу info@forestcom.org.ua або за телефоном +380–097–54–69–720.


Критерії відбору переможця тендеру:

— асортимент і кількість запропонованої продукції (кратної 1460 шт.);

— якість продукції;

— термін зберігання;

— можливість доставки до складу покупця у м. Львів;

— можливість упакування споживчих наборів в окремі паперові гафровані ящики (продукти окремо, гігієнічні набори — окремо) чи біорозкладні пакети відповідної якості;

— надійність/позитивна репутація на ринку.

Переможця буде обрано впродовж трьох днів після закінчення приймання пропозицій. Відповідь про результати відбору вашої організації ми надішлемо впродовж одного дня після обрання переможця.

У разі виникнення додаткових уточнюючих питань ми Вас будемо контактувати додатково за вказаною в заявці електронною адресою.


Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.