Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


IОбговорення шляхів незалежного підтвердження легальності заготівлі деревини в Україні

IОбговорення шляхів незалежного підтвердження легальності заготівлі деревини в Україні

Дата :

Категорія :

Автор :

15.06.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

У зв'язку з перешкодами доступу до публічної інформації під час війни постають питання про можливість і дієвість контролю відповідальними органами влади в Україні за законністю процесів вирубки лісів. На черзі може стояти питання закриття експортних можливостей добросовісних представників лісопереробної галузі.


ГО “Лісові ініціативи і суспільство” пропонує провести онлайн-зустріч зацікавлених осіб Міністерства охорони довкілля та природних ресурсів, Міністерства економіки, Державного агентства лісових ресурсів, Лісогосподарського інноваційно-аналітичного центру, громадських організацій природоохоронного спрямування та інших зацікавлених осіб для  обговорення шляхів незалежного підтвердження легальності заготівлі деревини в Україні. 


Вирішення цієї проблеми утвердить демократичні принципи розвитку державно-суспільних відносин, незалежного громадського контролю за законністю лісозаготівель в Україні, верифікації достовірності даних щодо сталості лісокористування, а також  збереження можливостей експорту деревини на екологічно чутливі ринки ЄС з України під час воєнних дій.


Круглий стіл відбудеться 30 червня о 15:00. Для участі просимо вас заповнити гугл-форму

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.