Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


«Птахи у телефоні»: про урок для школярів від експерта ГО "ЛІіС"

«Птахи у телефоні»: про урок для школярів від експерта ГО "ЛІіС"

Дата :

Категорія :

Автор :

17.05.23

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

«Птахи у телефоні» -  це назва уроку для школярів. На цьому занятті через мобільні додатки діти можуть заглянути у справжній світ орнітології: спробувати визначити птахів за співом, навчитися відрізняти снігура від синиці, а качку від лебедя та дізнатися ще багато-багато цікавого.


Такі уроки проводить експерт з питань лісовідновлення й екоосвіти, керівник «Центру відновлення лісу» ГО “ЛІіС”, кандидат наук, доцент Тарас Харачко.


Останній захід відбувся у Золочівській загальноосвітній школі I-III ступенів №1 для учнів 7в класу. Про важливість збереження природи учням розповіла вчителька школи, а із роботою природоохоронців ознайомила провідна фахівчиня із рекреації НПП Північне Поділля Христина Грицай. До слова, з цим національним парком ГО “ЛІіС” проводить багато спільних заходів на Золочівщині.


Завершився урок захоплюючою та веселою вікториною. Команди добровольців змагалися за звання «Кращого знавця птахів», проходячи відповідний тест. Оскільки за кожну неправильну відповідь програма знімала «-2» бали, то результати команд були різними, проте всі учасники залишилися задоволеними та щасливими. Оцінок ніхто не ставив. :) 


“Подібними уроками ГО «ЛІіС» за останні три роки охопила майже десяток шкіл Львова та Львівщини. Ми радо їдемо на зустріч з юними природолюбами та шукачами знань у кожну школу, куди нас запрошують”, – зауважує Тарас Харачко.

Захід із учнями відбувся у рамках діяльності, що реалізується за підтримки Служби лісів США, зокрема напряму із залучення молоді до захисту та збільшення біорізноманіття. 


urbanbiobird