Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Перші 10 днів роботи в соціально-гуманітарному напрямі

Перші 10 днів роботи в соціально-гуманітарному напрямі

Дата :

Категорія :

Автор :

08.03.22

Новини

Admin

За перші десять днів війни нам вдалося: 

  • Організувати гуманітарну допомогу (медичні препарати, засоби гігієни, дитяче харчування, продукти харчування із довгим терміном придатності, одяг для дорослих і дітей та багато іншого) від наших колег з Університету сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина) (https://www.facebook.com/hneeberswalde). Зібрана допомога на суму близько 14 тис. євро було доставлена до потребуючих НДСЛ "Охмадит" (м. Київ) (https://www.facebook.com/ndslohmatdyt), біженців, які тимчасово перебувають у м. Львові та захисників краю.

  • Організувати та перенаправити гуманітарну допомогу (вода, продукти харчування, засоби гігієни та ін.) від Сільськогосподарського університету у Кракові (Польща) (https://www.facebook.com/WydzialLesnyUrKrakow/), Пожежної частини Клаю (Польща) (https://www.facebook.com/Ochotnicza-Straż-Pożarna-w-Kłaju-1589279027950399/) до пункту обігріву для біженців організованого працівниками Державного підприємства “Рава-Руське лісове господарство” (https://www.facebook.com/rawalishosp) біля контрольно-пропускного пункту Рава-Руська-Гребене. 

  • Організувати можливість транспортування кілька сімей із дітками і їх поселення за кордоном. 

  • Здійснити перевезення хліба власним автотранспортом по Львову з пекарні Братванка (Локаль) (https://www.facebook.com/bratvanka). 

  • Передати 6 комплектів рацій (12 шт.), які були на балансі нашої організації для оборонних потреб краю.

Робимо все, що можемо і більше - спільними зусиллями!

Пожертвування можна зробити, перерахувавши кошти на наш банківський рахунок https://forestcom.org.ua/donateРекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.