Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Опитування лісокористувачів про вплив війни на лісове господарство

Опитування лісокористувачів про вплив війни на лісове господарство

Дата :

Категорія :

Автор :

26.05.23

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Запрошуємо головних лісничих та інших відповідальних осіб - лісокористувачів - долучитися до опитування, що здійснюється у рамках магістерської роботи студентки Боннського університету ім. Фрідріха Вільгельма Ніни Мяло. 

Тема дослідження: “Стале лісове господарство в Україні під час війни: сьогодення та майбутнє”. 

Головний фокус дослідження: вивчення питання впровадження сталого лісового господарства в Україні в середньостроковій перспективі (5 років) із урахуванням наслідків війни та курсу на вступ до ЄС. 

Робота підтримана представниками *Forest Europe Liaison Unit Bonn *(Ліси Європи - Міністерські конференції по захисту лісів Європи).


Охочим долучитися пропонуємо взяти участь в експертному інтерв'ю.


Умови інтерв'ювання:

  • участь є добровільною, анонімність гарантовано;
  • Інтерв'ю триватиме приблизно 30-45 хвилин;
  • відбуватиметься онлайн;
  • на бажання учасників опитувальник може буде надіслано заздалегідь;
  • питання стосуватимуться впливу війни на стале лісове господарство, критеріїв та індикаторів сталого ведення лісового господарства, національної лісової політики, інституцій та інструментів тощо.


Після завершення написання робити ви зможете ознайомитися з опублікованим звітом про результати дослідження, які сприятимуть формуванню іміджу лісового господарства України та підвищенню поінформованості серед міжнародної наукової спільноти. 


Якщо Ви готові долучитися до участі в інтерв'ю, будь ласка, сконтактуйте з Ніною Мяло: 

s7nimial@uni-bonn.de ;  +380965886709 (Viber, WhatsApp)


Попередньо, у грудні 2022 року, ГО "ЛІіС" провела експертне опитування серед громадських активістів, експертів природоохоронних ГО, працівників лісового та деревообробного господарств та ін., щоб більше дізнатися про поточну ситуацію у лісовій господарці порівняно з періодом до початку відкритого військового вторгнення. 

Про результати опитування читайте:

https://forestcom.org.ua/news-post/yak-vijna-vplinula-na-lisovu-gospodarku-ukrayini-uzagalnene-sprijnyattya-zacikavlenih-storin