Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Майстер-клас «Осіння фантазія»

Майстер-клас «Осіння фантазія»

Дата :

Категорія :

Автор :

27.10.21

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

     Допоки осінні дні ще не такі холодні, а дерева жовтими кольорами розсипаються долілиць, хочеться більше часу проводити подалі від шумних вулиць міста та насолоджуватися просто неба жовтневим падолистом.По-особливому, звісно ж, цьому радіють діти. Власне для них 23 жовтня у Стрийському парку відбувся майстер-клас «Осіння фантазія», спільно організований ГО «Лісові ініціативи і суспільство» та дирекцією парку.  


     Більше десяти дітей були залучені до майстер-класу: когось привела мама, когось – тато, а когось – бабуся. Усі вони з чималим зацікавленням провели час на повітрі, працюючи з осінніми екоматеріалами: створювали власноруч барвисті осінні ікебани. Для цього допитливим природолюбам знадобилось листя платану, клена, дуба, ліщини, липи, в’яза, бруслини європейської та гінкго дволопатевого. Роблячи свої композиції, діти чи то перетворювали листочки у бутони троянди, чи то змотували їх докупи у барвисті букети. Тепер і дорослі, і малі знають, який вигляд має листя усіх вищезгаданих дерев.  


     Що не менш важливо, за сприяння працівників Стрийського парку, учасники висадили молоді дерева, які безкоштовно надав #розсадник_колоденці, за що висловлюємо їм подяку. Спільними зусиллями дітки з батьками змогли долучитись до оновлення Стрийського парку. Зрештою, дітьми було посаджено 5 тюльпанових дерев та 5 чорноплідних горобин. Ще десяток саджанців барбарисів Тунберга та модрини європейської залишено працівникам парку для самостійного доповнення композицій.


     Дякуємо учасникам за ініціативність, допитливість та проведений час разом!