Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Майстер-клас «Осіння фантазія»

Майстер-клас «Осіння фантазія»

Дата :

Категорія :

Автор :

27.10.21

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

     Допоки осінні дні ще не такі холодні, а дерева жовтими кольорами розсипаються долілиць, хочеться більше часу проводити подалі від шумних вулиць міста та насолоджуватися просто неба жовтневим падолистом.По-особливому, звісно ж, цьому радіють діти. Власне для них 23 жовтня у Стрийському парку відбувся майстер-клас «Осіння фантазія», спільно організований ГО «Лісові ініціативи і суспільство» та дирекцією парку.  


     Більше десяти дітей були залучені до майстер-класу: когось привела мама, когось – тато, а когось – бабуся. Усі вони з чималим зацікавленням провели час на повітрі, працюючи з осінніми екоматеріалами: створювали власноруч барвисті осінні ікебани. Для цього допитливим природолюбам знадобилось листя платану, клена, дуба, ліщини, липи, в’яза, бруслини європейської та гінкго дволопатевого. Роблячи свої композиції, діти чи то перетворювали листочки у бутони троянди, чи то змотували їх докупи у барвисті букети. Тепер і дорослі, і малі знають, який вигляд має листя усіх вищезгаданих дерев.  


     Що не менш важливо, за сприяння працівників Стрийського парку, учасники висадили молоді дерева, які безкоштовно надав #розсадник_колоденці, за що висловлюємо їм подяку. Спільними зусиллями дітки з батьками змогли долучитись до оновлення Стрийського парку. Зрештою, дітьми було посаджено 5 тюльпанових дерев та 5 чорноплідних горобин. Ще десяток саджанців барбарисів Тунберга та модрини європейської залишено працівникам парку для самостійного доповнення композицій.


     Дякуємо учасникам за ініціативність, допитливість та проведений час разом!

Рекомендовано

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС Новини 06.07.2022

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС

З перших днів війни ГО “ЛІіС” розширила свою діяльність та почала реалізацію проекту, спрямованого на допомогу постраждалим під час війни. 

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.