Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Готуємося до Різдва разом

Готуємося до Різдва разом

Дата :

Категорія :

Автор :

13.12.21

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”. Наш експерт з лісовідновлення та екоосвіти Тарас Харачко разом з волонтеркою та флористкою Іриною Сидь зібрали чимало дітей, зацікавлених у виготовленні різдвяних декорацій власноруч. На щастя, зимова погода не налякала нікого: морозний та сонячний день не заважав працювати усім, хто долучився до нашого волонтерського заходу.


Отож, пані Ірина провела чудовий майстер-клас із виготовлення виробів з шишок, навчивши і дітей, і дорослих виготовляти гарні декорації до Різдва з природніх матеріалів.


На наш майстер-клас, який проводився на подвір’ї студентського Храму святого рівноапостольного князя Володимира, прилетіли навіть голуби, щоб теж уважно поспостерігати за дійством. Хлопчаки, що найшвидше навчились виготовляти декорації, побігли робити сніжки, для цього в них теж був екоматеріал, а дівчата - в’язали бантики зі стрічок, прикрашали вироби намистинками та розпитували пані Ірину про секрети виготовлення її оригінальних ялинок з шишок та лози.


Всі залишились задоволені, кожен з учасників поніс додому вироблені власноруч чудові прикраси з шишок ялин та сосен, декоровані кораликами та стрічками, а також - нові навички та знання щодо роботи з екоматеріалами. Частина декорацій залишилась на ялині біля церкви.


Дякуємо усім, хто взяв участь у волонтерському заході!
Запрошуємо на наступну передноворічну зустріч у суботу 25 грудня.


#volunteering #forestcom #eco-friendly