Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Готуємося до Різдва разом

Готуємося до Різдва разом

Дата :

Категорія :

Автор :

13.12.21

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”. Наш експерт з лісовідновлення та екоосвіти Тарас Харачко разом з волонтеркою та флористкою Іриною Сидь зібрали чимало дітей, зацікавлених у виготовленні різдвяних декорацій власноруч. На щастя, зимова погода не налякала нікого: морозний та сонячний день не заважав працювати усім, хто долучився до нашого волонтерського заходу.


Отож, пані Ірина провела чудовий майстер-клас із виготовлення виробів з шишок, навчивши і дітей, і дорослих виготовляти гарні декорації до Різдва з природніх матеріалів.


На наш майстер-клас, який проводився на подвір’ї студентського Храму святого рівноапостольного князя Володимира, прилетіли навіть голуби, щоб теж уважно поспостерігати за дійством. Хлопчаки, що найшвидше навчились виготовляти декорації, побігли робити сніжки, для цього в них теж був екоматеріал, а дівчата - в’язали бантики зі стрічок, прикрашали вироби намистинками та розпитували пані Ірину про секрети виготовлення її оригінальних ялинок з шишок та лози.


Всі залишились задоволені, кожен з учасників поніс додому вироблені власноруч чудові прикраси з шишок ялин та сосен, декоровані кораликами та стрічками, а також - нові навички та знання щодо роботи з екоматеріалами. Частина декорацій залишилась на ялині біля церкви.


Дякуємо усім, хто взяв участь у волонтерському заході!
Запрошуємо на наступну передноворічну зустріч у суботу 25 грудня.


#volunteering #forestcom #eco-friendly

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.