Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


ГО “ЛІіС” оголошує про партнерство з електронним музикантом Андрієм Сироткіним

ГО “ЛІіС” оголошує про партнерство з електронним музикантом Андрієм Сироткіним

Дата :

Категорія :

Автор :

20.08.21

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Український електронний музикант Андрій Сироткін об'єднав зусилля з ГО “ЛІіС”, щоб зберегти від вирубки українські ліси. Кампанія розпочнеться з міні-альбому EP «Вирій», який вийде 2 вересня на лейблі Mystictrax.


У треках з «Вирію» немає прямої прив'язки до теми карпатських лісів, де проблема вирубки найгостріша, але всі назви композицій українські та асоціюються з цим регіоном. Під час роботи над концепцією альбому Андрій познайомився з громадською організацією «Лісові Ініціативи і Суспільство».


«Я завжди вважав, що будь-яка дія людини має бути направлена на творення. Можливість артиста говорити з масами — це велика відповідальність, і я хочу через свою творчість робити світ кращим. Ліси — найважливіша частина екосистеми планети, адже вони виробляють кисень, є домівкою для тварин і запобігають природним катаклізмам, як-то посухи, повені та зсуви. При цьому ліс в Україні — жертва масштабного тіньового бізнесу. У нашій країні не зовсім добре функціонує державна система лісового господарювання і правопорядку, якщо постійно виникають проблеми із незаконною вирубкою наших лісів, чим і користуються недобросовісні люди, що вирубують ліс задля свого персонального збагачення», — пояснює Андрій Сироткін.  


Незаконні рубки щороку приносять мільйони збитків державі та породжують корупцію. ГО “ЛІіС” працює з 2020 року по всій Україні, щоб зберегти ліси від незаконних вирубок і сприяти сталому розвитку лісового господарства. 


“Музика створює зв’язки, об’єднує культури та допомагає поширювати чудові ідеї. Все що ми робимо - робимо для того, аби спонукати людей дізнаватись щось нове, розвиватись і змінюватись. Тому цією кампанією ми прагнемо підвищити обізнаність про проблему незаконних вирубок та змусити людей замислитись про наслідки й надалі не ігнорувати лісопорушення, а повідомляти правоохоронні і контролюючі органи. Захист лісових ресурсів - це наша колективна відповідальність перед майбутніми поколіннями”, - говорить виконавчий директор ГО “ЛІіС” Дмитро Карабчук.


Якщо особисто ви стали свідком незаконної вирубки дерев чи іншого екологічного злочину, подайте звернення до Держекоінспекції. Для того, щоб терміново повідомити про правопорушення у лісі - дзвоніть на 102 та дочекайтесь приїзду оперативної групи, переконайтесь про внесення усіх відомих вам фактів до опису огляду місця події.


Андрій Сироткін — український електронний продюсер та діджей. Випускає драм-н-бейс як I Wannabe та іншу електроніку під своїм ім'ям (раніше як Shade Of Drums). Як I Wannabe записував спільні треки з Sunchase, також робив офіційні ремікси на Katya Chilly, Derrick & Tonika, Freel, Kazka та alyona alyona. Як Andrey Sirotkin має спілт-реліз із Voin Oruwu зі спільним треком із Mullah Shaheed (Vadim Griboedov). Робив ремікси на Windom R й Atomic Simao. З діджей-сетам виступав в Україні, Польщі та Угорщині.


Послухати можна за посиланням


Рекомендовано

Історія сім'ї ВПО Сергія Гакала з Слов'янська Новини 29.09.2022

Історія сім'ї ВПО Сергія Гакала з Слов'янська
Внутрішньо переміщені українці у Щирецькій територіальній громаді отримали гуманітарну допомогу. Новини 28.09.2022

Внутрішньо переміщені українці у Щирецькій територіальній громаді отримали гуманітарну допомогу.

Спостереження за міграцією птахів у Національному природному парку “Північне Поділля”. Новини 27.09.2022

Спостереження за міграцією птахів у Національному природному парку “Північне Поділля”.

Внутрішньо переміщені українці у Бориславській ТГ отримали гуманітарну допомогу Новини 21.09.2022

Внутрішньо переміщені українці у Бориславській ТГ отримали гуманітарну допомогу