Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується
Міжнародними програмами Лісової служби США


ГО “ЛІіС” оголошує про партнерство з електронним музикантом Андрієм Сироткіним

ГО “ЛІіС” оголошує про партнерство з електронним музикантом Андрієм Сироткіним

Дата :

Категорія :

Автор :

20.08.21

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Український електронний музикант Андрій Сироткін об'єднав зусилля з ГО “ЛІіС”, щоб зберегти від вирубки українські ліси. Кампанія розпочнеться з міні-альбому EP «Вирій», який вийде 2 вересня на лейблі Mystictrax.


У треках з «Вирію» немає прямої прив'язки до теми карпатських лісів, де проблема вирубки найгостріша, але всі назви композицій українські та асоціюються з цим регіоном. Під час роботи над концепцією альбому Андрій познайомився з громадською організацією «Лісові Ініціативи і Суспільство».


«Я завжди вважав, що будь-яка дія людини має бути направлена на творення. Можливість артиста говорити з масами — це велика відповідальність, і я хочу через свою творчість робити світ кращим. Ліси — найважливіша частина екосистеми планети, адже вони виробляють кисень, є домівкою для тварин і запобігають природним катаклізмам, як-то посухи, повені та зсуви. При цьому ліс в Україні — жертва масштабного тіньового бізнесу. У нашій країні не зовсім добре функціонує державна система лісового господарювання і правопорядку, якщо постійно виникають проблеми із незаконною вирубкою наших лісів, чим і користуються недобросовісні люди, що вирубують ліс задля свого персонального збагачення», — пояснює Андрій Сироткін.  


Незаконні рубки щороку приносять мільйони збитків державі та породжують корупцію. ГО “ЛІіС” працює з 2020 року по всій Україні, щоб зберегти ліси від незаконних вирубок і сприяти сталому розвитку лісового господарства. 


“Музика створює зв’язки, об’єднує культури та допомагає поширювати чудові ідеї. Все що ми робимо - робимо для того, аби спонукати людей дізнаватись щось нове, розвиватись і змінюватись. Тому цією кампанією ми прагнемо підвищити обізнаність про проблему незаконних вирубок та змусити людей замислитись про наслідки й надалі не ігнорувати лісопорушення, а повідомляти правоохоронні і контролюючі органи. Захист лісових ресурсів - це наша колективна відповідальність перед майбутніми поколіннями”, - говорить виконавчий директор ГО “ЛІіС” Дмитро Карабчук.


Якщо особисто ви стали свідком незаконної вирубки дерев чи іншого екологічного злочину, подайте звернення до Держекоінспекції. Для того, щоб терміново повідомити про правопорушення у лісі - дзвоніть на 102 та дочекайтесь приїзду оперативної групи, переконайтесь про внесення усіх відомих вам фактів до опису огляду місця події.


Андрій Сироткін — український електронний продюсер та діджей. Випускає драм-н-бейс як I Wannabe та іншу електроніку під своїм ім'ям (раніше як Shade Of Drums). Як I Wannabe записував спільні треки з Sunchase, також робив офіційні ремікси на Katya Chilly, Derrick & Tonika, Freel, Kazka та alyona alyona. Як Andrey Sirotkin має спілт-реліз із Voin Oruwu зі спільним треком із Mullah Shaheed (Vadim Griboedov). Робив ремікси на Windom R й Atomic Simao. З діджей-сетам виступав в Україні, Польщі та Угорщині.


Послухати можна за посиланням


Рекомендовано

Комунальні лісгоспи порушують вимоги Закону України “Про доступ до публічної інформації” Новини 24.09.2021

Комунальні лісгоспи порушують вимоги Закону України “Про доступ до публічної інформації”

В серпні ГО “ЛІіС” розпочала моніторинг публічності і прозорості діяльності лісокористувачів України. Встановлено значні порушення вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Вебінари: «Як відрізнити нелегальні рубки від легальних і допомогти зберегти ліс» Події 20.09.2021

Вебінари: «Як відрізнити нелегальні рубки від легальних і допомогти зберегти ліс»

ГО “ЛІіС” запрошує активних природолюбів взяти участь у вебінарах: «Як відрізнити нелегальні рубки від легальних і допомогти зберегти ліс».

Які мають бути законні дії працівників установ ПЗФ при виявленні пнів незаконно зрубаних дерев Відповіді на питання 17.09.2021

Які мають бути законні дії працівників установ ПЗФ при виявленні пнів незаконно зрубаних дерев

Відповідно до ст. 60 Закону України “Про природно заповідний фонд України” охорона установ ПЗФ покладається на службу державної охорони природно-заповідного фонду України.

Дні відкритих дверей у Екоцентр Лоцентум Новини 08.09.2021

Дні відкритих дверей у Екоцентр Лоцентум

Приходьте 11 – 12 вересня з11.00 до 15.00 год на дні відкритих дверей  у Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.