Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Експерти ГО "ЛІіС" взяли участь у форумі щодо реформи лісової галузі

Експерти ГО "ЛІіС" взяли участь у форумі щодо реформи лісової галузі

Дата :

Категорія :

Автор :

08.03.23

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Троє експертів ГО "ЛІіС" взяли участь у Міжрегіональному навчально-практичному форумі "Ліси України: євроінтеграція, війна, зміна клімату та сучасні реформи". Захід відбувся 21-22 лютого у Києві і зібрав когорту професійних однодумців, які обговорили питання кількісного і якісного оцінювання рівня пошкодження лісів внаслідок бойових дій, способи відновлення екологічних та економічних збитків, реформи лісової галузі, захист лісів від поширення пожеж, зміни клімату й інші питання.

Виконавчий директор ГО "ЛІіС", к. с.-г. н., експерт з питань лісової політики і розвитку лісового і мисливського господарства Карабчук Дмитро представив "Концепцію реформування лісової охорони та розвитку інструментів моніторингу і попередження незаконних рубок".Керівник "Лабораторії моніторингу лісів", к. с.-г. н., експерт з питань дистанційного зондування Землі Часковський Олег виступив із темою "Моніторинг лісових насаджень у режимі реального часу для оцінки втрат лісу в Українських Карпатах".


Керівник "Центру відновлення лісу", к. с.-г. н., експерт з питань лісовідновлення і екоосвіти Харачко Тарас виступив із темою "Зміна підходів до штучного лісовідновлення, як запорука вирощування стійких до кліматичних змін лісів в Україні".Захід реалізований Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно з Асоціацією професіоналів довкілля "ПАЕУ" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відеозапис Форуму можна переглянути за покликанням.

Презентації усіх спікерів Форуму можна переглянути за покликанням.

У публікації використані фото Андрія Крепких/ПРООН в Україні.