Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Екоосвітня екскурсія в Колоденецький ліс — ФОТОРЕПОРТАЖ

Екоосвітня екскурсія в Колоденецький ліс — ФОТОРЕПОРТАЖ

Дата :

Категорія :

Автор :

20.06.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

19 червня пройшла третя освітня екскурсія ГО «ЛІіС» під проводом експерта з екоосвіти Тараса Харачко. Під час походу всі разом досліджували життя та розвиток багатого біорізноманнітя Колоденецького лісу на Львівщині. А на зворотній дорозі очистили ліс від купи пластику, який там залишили люди. 


Під час заходу бачили і звірині тропи, по яким бігають кабани, і перші їстівні грибочки, і лікарські трави. І навіть навчилися помічати підозрілі пеньки, які залишилися від потенційних нелегальних зрубок дерев. А діти дізналися, чому не можна зривати червонокнижні квіти та як орієнтуватись на місцевості.


Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.