Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


За понад 100 днів повномасштабної війни ЗСУ знищили 30950 окупантів, а наша команда допомогла майже

За понад 100 днів повномасштабної війни ЗСУ знищили 30950 окупантів, а наша команда допомогла майже

Дата :

Категорія :

Автор :

08.06.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

За понад 100 днів повномасштабної війни ЗСУ знищили 30950 окупантів, а наша команда допомогла майже 4000 постраждалим внаслідок російської агресії в Україні.


“До війни наша команда реалізовувала проекти, спрямовані на збереження лісових екосистем. Перші ракетні удари у Києві поділили життя на “до” та “після”. Довелося розширити діяльність ГО, зокрема на протидію російським окупантам та допомогу постраждалим. Було нелегко, насамперед, психологічно. Але ми це зробили. І тепер тішимося всі разом, як діти, що можемо хоч якось допомагати”, - Dmytro Karabchuk, голова ГО “Лісові ініціативи і суспільство”.


За понад 100 днів, з 24 лютого по 6 червня, в рамках реалізації волонтерського проекту “Local Humanitarian Response Initiative” спільно з Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» нам вдалося закрити запити близько 4000 осіб, які проживають у громадах, які постраждали від війни та які прихистили ВПО.


Це:


 • продукти харчування;
 • засоби індивідуальної гігієни;
 • медикаменти;
 • одяг та взуття;
 • інші необхідні речі.


Робимо все і намагаємося більше, задля наближення перемоги. Боротьба триває, а перемога неодмінно за нами!
Дякуємо за підтримку Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Global Conservation, Angela Dichte, Ole Schartmann, Rafael Matthew Hawkins  колегам з Англії та Франції. 
Слава Україні!

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.