Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується
Міжнародними програмами Лісової служби США


Допомагаючи птахам - ми допомагаємо собі!

Допомагаючи птахам - ми допомагаємо собі!

Дата :

Категорія :

Автор :

02.12.21

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

1 грудня ГО “Лісові ініціативи та суспільство” завітала до Жовтанецького опорного ЗЗСО, де наш експерт з питань лісовідновлення і екоосвіти Тарас Харачко провів три уроки на тему “Допомагаючи птахам - ми допомагаємо собі” для учнів шостих та сьомих класів. Більше семидесяти школярів отримали чудову нагоду ознайомитися з програмою “Ліс для дітей” та дізнатися більше про те, як правильно дбати про птахів та бути корисними для них взимку.

Завдяки співпраці з директоркою школи Жанною Анкушина-Король та вчителькою біології Галиною Молодовець, нам вдалося зацікавити допитливих учнів та чудово провести час разом. Особливо приємно було працювати у цій школі пану Тарасу, адже він - її випускник 1995 року.

У результаті співпраці з різними школами, разом з учнями та педагогами ми плануємо провести конкурс на найкраще фото підгодівлі пташок взимку. Чекаємо з нетерпінням на початок сезону підгодівлі на роботи учасників!

#urbanbiobird

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.