Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Змінюємо напрям роботи

Змінюємо напрям роботи

Дата :

Категорія :

Автор :

04.03.22

Заяви

Admin

Підступний напад росії на Україну змусив усіх українців та людей доброї волі закордоном об’єднатися для боротьби з агресором. ГО «ЛІіС» переорієнтувала напрям своєї діяльності і зараз активно займається соціально-гуманітарною роботою. Ми зосередили свої зусилля на допомозі цивільному населенню, які перебувають у зоні ризику. Також ми працюємо на інформаційному фронті, інформуючи світову громадськість про війну та загрози, які вона несе для Європи та світу.

Якщо ви позитивно ставитеся до нашої діяльності (докладніше https://forestcom.org.ua/en/about-us/), підтримуєте наші ініціативи та бажаєте долучитися – зробіть добровільну пожертву. Ми обов’язково повідомимо про всі отримані пожертви та їх використання.

Пожертвування можна зробити, перерахувавши кошти на наш банківський рахунок https://forestcom.org.ua/donate

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.