Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Життя в країні, на яку напав ворог, вимагає від кожного невтомної праці задля Перемоги

Життя в країні, на яку напав ворог, вимагає від кожного невтомної праці задля Перемоги

Дата :

Категорія :

Автор :

11.04.22

Заяви

Admin

ГО "Лісові ініціативи і суспільство" та ГО “АНТС” реалізують волонтерський проєкт із забезпечення людей, яких безпосередньо зачепила війна, адресною допомогою.

За 5 тижнів нам вдалося надіслати 62 рази допомогу для понад 1000 людей. Окремі групи місцевих громад отримали їжу, медикаменти, одяг та інші предмети першої необхідності. Все це завдяки пожертвам від наших колег із різних країн, а також завдяки нашим власним заощадженням і часу. 

Для отримання допомоги люди заповнюють заявку, надсилають її до нас на електронну скриньку: "halli.ukraine@gmail.com" чи повідомляють в інший спосіб. Опісля заявку розглядають наші координатори та відповідно до можливостей задовольняють її, надсилаючи все можливе заявнику.

Географія допомоги вже покриває 15 областей нашої країни, але насамперед - це найбільш вразливі громади і окремі люди з півночі, сходу і півдня України, з якими сьогодні існує сполучення. 


Останні тижні і дні ми все більше отримуємо заявок, однак кількість допомоги зменшується. 

Тому ми змушені все частіше звертатися про благодійну фінансову допомогу до вас. Для цього достатньо лише скористатись кнопкою "Підтримати" на верхній панелі меню нашого веб сайту і у кілька кліків обрати прийнятний рівень допомоги.


Ми будемо вдячні за кожну гривню, яка допоможе нам надіслати допомогу хоча б одній людині. Усю звітність ми ведемо.


"Найважливішою цінністю є життя і його потрібно рятувати.  Аби наблизити нашу з вами перемогу, терміново розв'язати проблеми, які виникають щогодини, 24/7 самовіддано працюють наші волонтери. Наше головне завдання  - спробувати допомогти кожному, хто пережив гуманітарну кризу через страшну війну, яку розпочала росія."

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.