Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Заява ГО “ЛІіС”, щодо звільнення міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовськог

Заява ГО “ЛІіС”, щодо звільнення міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовськог

Дата :

Категорія :

Автор :

18.12.20

Заяви

Лісові ініціативи і cуспільство

Цією заявою ми хочемо висловити нашу підтримку міністру захисту довкілля та природних ресурсів України Роману Абрамовському. За свою недовгу каденцію він показав принципову позицію щодо підтримки реформ у лісовому господарстві, сфері екологічного контролю, поводження з відходами, на черзі системна боротьба із тіньовим ринком деревини, влаштування цивілізованих відносин щодо використання надр, сподіваємось цей список можна буде продовжити, а не зупинити.
Нагадаємо, що 15 грудня стало відомо, що міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський подав заяву на звільнення. 16 грудня Верховна Рада не стала розглядати заяву міністра, профільний комітет попросив додатковий час на вивчення цього питання. 


17 грудня з’явилась інформація, про те що на цьому тижні Рада не голосуватиме за звільнення Романа Абрамовського. “Постанову про звільнення Романа Абрамовського ми взагалі не будемо голосувати - він продовжує працювати як міністр екології”. (джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2020/12/17/7277309/)
Але чи на довго відклали голосування? 


Інформації про відкликання заяви про звільнення поки немає.


Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.