Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Забезпечення гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років в рамках програми "Єднання заради дії"

Забезпечення гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років в рамках програми "Єднання заради дії"

Дата :

Категорія :

Автор :

19.07.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Завдяки підтримці програми "Єднання заради дії" команда ГО "ЛІіС" у співпраці з Бориславською, Журавненською, Золочівською та Щирецькою територіальними громадами Львівської області, розпочинають реалізацію гуманітарного проекту.

Метою проекту є виявлення і задоволення нагальних гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) віком від 30 років у нових місцях їхнього проживання шляхом створення та розбудови регіональної згуртованості із представниками Бориславської, Журавненської, Золочівської та Щирецької територіальних громад Львівської області.


Реалізація заходів запланованих в рамках проекту дозволить задовольнити нагальні гуманітарні проблеми ВПО. Зокрема, забезпечити їх продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, взуттям та іншими необхідними для нормальної життєдіяльності речами. Відтак, реалізація проекту дасть можливість сконцентрувати увагу ВПО на вирішення інших не менш важливих потребах, таких як зміцнення економічної безпеки, покращення стану здоров’я та пошуку комфортних умов проживання. 


Окрім цього, завдяки розповсюдженню гуманітарної допомоги особисто командою ГО «ЛІіС» «з рук в руки» ВПО відчуватимуть підтримку оточуючих. А через «живе» спілкування покращуватиметься емоційний стан у всіх залучених до проєкту осіб (і тих хто отримує допомогу, і тих хто її надає), що є надважлим у час війни й невизначеності. 


Іншим, не менш важливим результатом реалізації проєкту, є створення і розбудова регіональної згуртованості на засадах гласності та відкритості задля мобілізації та координації спільних зусиль спрямованих на вирішення проблем пов’язаних із війною, яку росія розпочала проти України. Важливо в цей непростий для всіх час комунікувати між собою, ділитися досвідом, інформацією, підтримувати одне одного.


Очікувані результати проекту:

  • підписано 4 меморандуми про співпрацю і партнерство з Бориславською, Журавненською, Золочівською та Щирецькою територіальними громадами Львівської області.

  • закуплено близько 15000 позицій продовольчих та непродовольчих товарів;

  • сформовано і адресно доставлено більше 1000 наборів гуманітарної допомоги для ВПО віком від 30 років.


Цільовою аудиторією проєкту є:

  • ВПО віком від 30 років, які перебувають на території Бориславської, Журавненської, Золочівської та Щирецької територіальних громад;

  • представники Бориславської, Журавненської, Золочівської та Щирецької територіальних громад;

  • засоби масової інформації (ЗМІ);

  • установи, організації чия діяльність передбачає надання послуг із закупівлі товарів;

  • інші громадські та благодійні організації.

Рекомендовано

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС Новини 06.07.2022

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС

З перших днів війни ГО “ЛІіС” розширила свою діяльність та почала реалізацію проекту, спрямованого на допомогу постраждалим під час війни. 

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.