Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Відбулася лісова терапія на Золочівщині

Відбулася лісова терапія на Золочівщині

Дата :

Категорія :

Автор :

05.12.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

🌿 Лісова терапія – це не лише гарний спосіб відпочити на природі, але метод покращення самопочуття, відновлення емоційного стану.


Цими вихідними разом із внутрішньо переселеними українцями із Донеччини, які мешкають у Золочівській територіальній громаді ми поринули у цікаве життя лісу і не тільки… На шляху до вершини унікальної пам’ятки природи гори Вапнярка, ми бачили лежанки кіз, сліди кабанів, гнізда диких птахів та гайна білок. По черзі загадували бажання біля загадкового каменю та разом уявляли як виглядав замок тамплієрів, який нібито був розташований у лісі. А де є ті "вози срібла" та і не з'ясували.


Це було захоплююче знайомство з лісом завдяки Тарас Харачко, експерту ГО "ЛІіС" та пану Юрію, дбайливому хранителю Національний природний парк "Північне Поділля", який провів нас його найцікавішими стежками.


"Велике дякую за таку екскурсію, похід в ліс. Дуже сподобався ваш захід насамперед за можливість подихати свіжим, гірським, морозним повітрям та послухати цікаві легенди і торкнутися живої природи". - пані Оля, учасниця лісової терапії, ВПО родом з Донецької області.
Якщо ви також хочете провести час корисно під час екотерапевтичної екскурсії – реєструйтеся за посиланням і очікуйте запрошення від нашого модератора.


“Лісова терапія” відбувається у рамках співпраці з консультативно-координаційними центрами при Львівська обласна державна адміністрація.