Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Вебінар «Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування»

Вебінар «Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування»

Дата :

Категорія :

Автор :

11.07.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

У вівторок, 12 липня, о 15:00, відбудеться наступний наш наступний вебінар, присвячений інструменту для інвентаризації лісів Field-Map. 

Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map розроблений Інститутом дослідження лісових екосистем (IFER, Чеська Республіка) для оперативного картографування лісових екосистем та формування геобаз даних з допомогою польових комп'ютерів і вимірювальних приладів. Field-Map є світовим лідером в галузі мобільних геінформаційних систем для лісового господарства і охорони природи. 


Під час вебінару "Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування для лісового господарства і охорони природи" у вівторок розглянемо інноваційні рішення щодо цифровізації лісових екосистем, які реалізовані на основі застосування Field-Map для інвентаризації лісів (у т.ч. – національної), моніторингу, лісовпорядкування, відведення лісосік, формування звітності щодо господарської діяльності лісових підприємств, картографування і 3-D моделювання лісових ландшафтів, побудови екологічних профілів і трансект, обстеження об’єктів природно-заповідного фонду, дослідження видового і ландшафтного біорізноманіття, оцінювання обсягів поглинання вуглецю в лісах,  інвентаризації міських лісів, парків, скверів, ботсадів та дендрологічних пам’яток.


Доповідач – Ігор Букша, завідувач відділу інвентаризації лісів, моніторингу сертифікації та лісовпорядкування, Український науково-дослідний інститут лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького (УкрНДІЛГА, м. Харків).

Для реєстрації потрібно заповнити невелику форму.