Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Вебінар «Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування»

Вебінар «Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування»

Дата :

Категорія :

Автор :

11.07.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

У вівторок, 12 липня, о 15:00, відбудеться наступний наш наступний вебінар, присвячений інструменту для інвентаризації лісів Field-Map. 

Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map розроблений Інститутом дослідження лісових екосистем (IFER, Чеська Республіка) для оперативного картографування лісових екосистем та формування геобаз даних з допомогою польових комп'ютерів і вимірювальних приладів. Field-Map є світовим лідером в галузі мобільних геінформаційних систем для лісового господарства і охорони природи. 


Під час вебінару "Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування для лісового господарства і охорони природи" у вівторок розглянемо інноваційні рішення щодо цифровізації лісових екосистем, які реалізовані на основі застосування Field-Map для інвентаризації лісів (у т.ч. – національної), моніторингу, лісовпорядкування, відведення лісосік, формування звітності щодо господарської діяльності лісових підприємств, картографування і 3-D моделювання лісових ландшафтів, побудови екологічних профілів і трансект, обстеження об’єктів природно-заповідного фонду, дослідження видового і ландшафтного біорізноманіття, оцінювання обсягів поглинання вуглецю в лісах,  інвентаризації міських лісів, парків, скверів, ботсадів та дендрологічних пам’яток.


Доповідач – Ігор Букша, завідувач відділу інвентаризації лісів, моніторингу сертифікації та лісовпорядкування, Український науково-дослідний інститут лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького (УкрНДІЛГА, м. Харків).

Для реєстрації потрібно заповнити невелику форму.

Рекомендовано

Стартував тренінг для служби охорони ПЗФ Новини 29.11.2022

Стартував тренінг для служби охорони ПЗФ

Гуманітарна допомога для ВПО у Золочівській громаді Новини 29.11.2022

Гуманітарна допомога для ВПО у Золочівській громаді

Вебінар “Оприлюднення запланованих лісогосподарських заходів засобами електронних карт” Події 28.11.2022

Вебінар “Оприлюднення запланованих лісогосподарських заходів засобами електронних карт”

Вебінар “Планування лісогосподарських заходів за допомогою електронних карт” Події 28.11.2022

Вебінар “Планування лісогосподарських заходів за допомогою електронних карт”