Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Вебінар «Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування»

Вебінар «Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування»

Дата :

Категорія :

Автор :

11.07.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

У вівторок, 12 липня, о 15:00, відбудеться наступний наш наступний вебінар, присвячений інструменту для інвентаризації лісів Field-Map. 

Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map розроблений Інститутом дослідження лісових екосистем (IFER, Чеська Республіка) для оперативного картографування лісових екосистем та формування геобаз даних з допомогою польових комп'ютерів і вимірювальних приладів. Field-Map є світовим лідером в галузі мобільних геінформаційних систем для лісового господарства і охорони природи. 


Під час вебінару "Програмно-вимірювальний комплекс Field-Map і можливості його застосування для лісового господарства і охорони природи" у вівторок розглянемо інноваційні рішення щодо цифровізації лісових екосистем, які реалізовані на основі застосування Field-Map для інвентаризації лісів (у т.ч. – національної), моніторингу, лісовпорядкування, відведення лісосік, формування звітності щодо господарської діяльності лісових підприємств, картографування і 3-D моделювання лісових ландшафтів, побудови екологічних профілів і трансект, обстеження об’єктів природно-заповідного фонду, дослідження видового і ландшафтного біорізноманіття, оцінювання обсягів поглинання вуглецю в лісах,  інвентаризації міських лісів, парків, скверів, ботсадів та дендрологічних пам’яток.


Доповідач – Ігор Букша, завідувач відділу інвентаризації лісів, моніторингу сертифікації та лісовпорядкування, Український науково-дослідний інститут лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького (УкрНДІЛГА, м. Харків).

Для реєстрації потрібно заповнити невелику форму.

Рекомендовано

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС Новини 06.07.2022

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС

З перших днів війни ГО “ЛІіС” розширила свою діяльність та почала реалізацію проекту, спрямованого на допомогу постраждалим під час війни. 

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.