Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Тайвань передав Україні 100 тонн гуманітарної допомоги

Тайвань передав Україні 100 тонн гуманітарної допомоги

Дата :

Категорія :

Автор :

22.02.23

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

У часі війни однією із пріоритетних діяльностей ГО “ЛІіС” є ініціювання, координація та реалізація гуманітарних проєктів. Ми раді бути частинкою величезного механізму допомоги для України, що об’єднує десятки країн, сотні донорів, тисячі задіяних у процесі людей. Задля порятунку, турботи, захисту. Задля перемоги.

І сьогодні висловлюємо особливу вдячність Міністерству закордонних справ Тайваню 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan)за надані 100 тонн гуманітарної допомоги.
Це стало можливим завдяки минулорічному візиту очільниці нашої партнерської організації - Мережі захисту національних інтересів «АНТС» @ANTSngo - та співзасновниці ICUV - International Centre for Ukrainian Victory (Міжнародного центру української перемоги) Ганни Гопко до Тайваню. Результатом перемовин української та тайванської делегацій стало загальне зміцнення партнерських стосунків між країнами та виділення Тайванем нового пакету допомоги.«Понад 10 фур гуманітарної допомоги вже в Україні, а це – 449 палет гуманітарної допомоги, зокрема, їжі, теплого одягу, теплих ковдр. Уся допомога призначена для громад, які були в окупації чи постраждали від обстрілів, а також для тих, хто прийняв внутрішньо-переміщених осіб. Польські партнери зустріли вантаж і доправили його до українського кордону, а ми вже його там прийняли», – каже голова правління ГО «Лісові ініціативи і суспільство» Дмитро Карабчук.

Гуманітарна допомога із віддалених територій – це складний комплексний механізм, що охоплює не тільки процеси збору та формування потреб, а й налагодження юридичного та адміністративного супроводу і - що найважливіше - логістики.
Тому щира вдячність тим, хто доклав неймовірну працю в організацію доставки та розподілення тайванської допомоги:

нашим польським друзям - Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) / PCPM-Polish Center for International Aid;

рідній команді ГО  Лісові ініціативи і суспільство ForestCom;

ТОВ Kronospan Ukraine;

@Благодійний фонд "Перемога UA".Дякуємо кожному перевізнику, власнику транспорту та водієві.

Дякуємо волонтерам.

Разом - до Перемоги!