Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується
Міжнародними програмами Лісової служби США


Ставай учасником фейсбук групи «Моніторинг лісу»

Ставай учасником фейсбук групи «Моніторинг лісу»

Дата :

Категорія :

Автор :

19.08.21

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Як стати учасником «Моніторингу лісу»?

Долучитись до відкритої фейсбук групи «Моніторинг лісу», публікувати свої спостереження і надавати корисні поради однодумцям.


Що мені це дає?

 • Я допомагаю оберігати ліс від знищення.
 • Я консультуюся із фахівцями про ефективні методи боротьби з незаконними вирубками наших лісів.
 • Я досліджую природу і насолоджуюсь її красою.
 • Я маю майданчик для обміну цікавою інформацією та обговорення з однодумцями із якими раніше я не був знайомий.
 • Мої звернення розглядають компетентні експерти ГО “ЛІіС”, які незалежні від нашої системи.
 • Я першим отримую інформацію про навчання та тренінги, щоб удосконалювати свої уміння та навички.
 • Я отримую безоплатну юридичну підтримку.
 • Я спілкуюсь онлайн із “захисниками системи колективної безвідповідальності, яка призводить до незаконного знищення наших лісів”, а це мені дає додаткової наснаги :)


Що відбуватиметься із моїми публікаціями?

Друзі лісу, фахівці лісової справи читатимуть мої публікації і шукатимуть ознаки незаконної вирубки лісів про які я повідомляю, за потреби – мене сконтактують і ми разом поїдемо, щоб перевірити законність вирубки лісу. У випадку підтвердження очевидних ознак незаконності вирубки – ми залучимо правоохоронні органи до розслідування і допомагатимемо їм збирати необхідну інформацію, за потреби робитимемо це публічно чи навпаки.


Як я можу удосконалювати свої навички?

 • Коли я опублікую повідомлення про незаконну вирубку лісу і принаймні три з них підтвердяться в ДЕІ або іншими правоохоронцями то я матиму змогу долучитися до серії безкоштовних онлайн тренінгів щодо того, як відрізнити нелегальні рубки від легальних, як і кого слід повідомляти про виявлені порушення, які методи слід застосовувати під час документування лісопорушень і інших злочинів проти природи та познайомитися із своїми однодумцями зі всієї країни.
 • Якщо я буду активним учасником природоохоронного руху принаймні пів року то отримаю можливість відвідати офлайн тренінг в одному з найкращих куточків в Україні.
 • Першим отримуватиму цікаву інформацію про природоохоронний рух, матиму перевагу в участі у різноманітних природоохоронних акціях ГО «ЛІіС», зможу отримувати різноманітні еко-подарунки та спеціальні відзнаки.


Для чого це мені?

Я сприятиму законному і сталому використанню лісових ресурсів, що допоможе усім громадянам нашої країни постійно користуватись різноманітними благами, які дарує ліс, а значить кращому майбутньому для себе і наступних поколінь. Допоможу зберігати домівки мільйонів лісових мешканців та збільшувати біорізноманіття, яке допомагає покращувати клімат та загалом нашу Планету.

Рекомендовано

Комунальні лісгоспи порушують вимоги Закону України “Про доступ до публічної інформації” Новини 24.09.2021

Комунальні лісгоспи порушують вимоги Закону України “Про доступ до публічної інформації”

В серпні ГО “ЛІіС” розпочала моніторинг публічності і прозорості діяльності лісокористувачів України. Встановлено значні порушення вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Вебінари: «Як відрізнити нелегальні рубки від легальних і допомогти зберегти ліс» Події 20.09.2021

Вебінари: «Як відрізнити нелегальні рубки від легальних і допомогти зберегти ліс»

ГО “ЛІіС” запрошує активних природолюбів взяти участь у вебінарах: «Як відрізнити нелегальні рубки від легальних і допомогти зберегти ліс».

Які мають бути законні дії працівників установ ПЗФ при виявленні пнів незаконно зрубаних дерев Відповіді на питання 17.09.2021

Які мають бути законні дії працівників установ ПЗФ при виявленні пнів незаконно зрубаних дерев

Відповідно до ст. 60 Закону України “Про природно заповідний фонд України” охорона установ ПЗФ покладається на службу державної охорони природно-заповідного фонду України.

Дні відкритих дверей у Екоцентр Лоцентум Новини 08.09.2021

Дні відкритих дверей у Екоцентр Лоцентум

Приходьте 11 – 12 вересня з11.00 до 15.00 год на дні відкритих дверей  у Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.