Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Спостерігаємо за дикими птахами в межах населених пунктів

Спостерігаємо за дикими птахами в межах населених пунктів

Дата :

Категорія :

Автор :

11.04.22

Новини

Admin

Чи може бути ліс без птахів? Звісно ж ні, як і люди без лісу, особливо ті, що живуть у лісистих регіонах. 
Зараз, коли в багатьох областях діє заборона на відвідини лісу для цивільного населення, охочі не мають змоги туди потрапити. Не мають можливості побути наодинці з природою, не мають психо-емоційного відпочинку та відновлення від щоденних стресових ситуацій, які принесла війна. Дивно, що заборону ввели й в областях, які є далеко від активних бойових дій та в регіонах, які не є прикордонними. Але допис не про це. Традицію недільних відвідин лісу з дітьми, нашому експерту Тарас Харачко, прийшлось порушити, а багато планів на проведення екскурсій для дітей та дорослих залишаються досі під загрозою. Та все ж таки короткий фотозвіт недільного спостереження за дикими птахами в селі, неподалік біля свого дому він надав. Каже, що надіється у такий спосіб допомогти читачам хоч трішки відпочити очима, особливо тим, що сумують за лісом та птахами. 
Тарас перепрошує за їх малу кількість. Каже, що це найкращі зі 130 кадрів, які він зробив цього прохолодного та хмарного дня.

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.