Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Що робити у випадку виявлення лісопорушення

Що робити у випадку виявлення лісопорушення

Дата :

Категорія :

Автор :

21.01.21

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Якщо ви стали свідком екологічного порушення, як то незаконна вирубка лісу - подайте звернення до Держекоінспекції.


У письмовій заяві потрібно вказати такі дані:
📌 прізвище, ім’я та по батькові;
📌 місце проживання;
📌 контактні дані;
📌 суть порушення;
📌 дату і підпис;
📌 посилання на фото та відео виявлених порушень (за наявності).


Звернення можна надіслати на поштову адресу або електронну пошту  територіального підрозділу держекоінспекції в області (для цього підписане звернення необхідно відсканувати), крім того звернення можна залишити через Урядовий контактний центр https://ukc.gov.ua.


Терміново повідомити про порушення - дзвоніть на 102 та дочекайтесь приїзду оперативної групи і переконайтесь про внесення усіх відомих вам фактів до опису події. У такому випадку вони самостійно звернуться до Держекоінспекції про надання експертної підтримки у визначенні розміру завданих збитків. Про те як відрізнити незаконну рубку від законної дивіться тут (http://bit.ly/3p6rN28)


Щоб дізнатися, на якому етапі розгляду знаходиться уже подане Вами звернення до Держекоінспекції, можна за телефоном гарячої лінії +38 (044) 521-20-38 📞

Ось один із прикладів співпраці наших експертів із місцевими активістами. На підставі звернення експертів ГО “ЛІіС” державна екоінспекція в Закарпатській області провела позаплановий захід державного нагляду дотримання вимог природоохоронного законодавства у ДП “Ужгородське ЛГ” та підтвердила факт незаконної порубки дерев. Детальніше про ситуацію: http://bit.ly/3ilY2rC


“Матеріали перевірки, розрахунок розміру шкоди, направлено до Ужгородського районного ВП Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області для встановлення осіб винних у незаконній рубці дерев та притягнення їх до відповідальності”, - йшлось у відповіді держекоінспекції.


Роботи виконуються у рамках реалізації проєкту «Моніторинг лісу» за сприяння відділу Міжнародних програм Лісової служби США.

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.