Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Результати шкільного фотоконкурсу "Нагодуй пташку взимку"

Результати шкільного фотоконкурсу "Нагодуй пташку взимку"

Дата :

Категорія :

Автор :

03.05.22

Новини

Admin

Взимку діти кількох шкіл Львівщини брали участь у фотоконкурсі «Нагодуй пташку», який проводила ГО «ЛІіС». Зима видалась не дуже холодною, тому пташки рідко навідувались на годівнички і їх дітям доводилось фотографувати просто у своїх садах та в околиці. Звісно пташки рухливі і полохливі тому звичайна фотокамера смартфону не завжди може справитись з їх фіксацією. Нам довелось провести відбір найвдаліших та найчіткіших фотографій. Конкурс проводився у чотирьох школах, але початок війни не дозволив його закінчити так як ми планували разом із вчителями.


«Про те – каже експерт з лісовідновлення і екоосвіти Тарас Харачко, - всі отримали досвід, адже не кожен день діти спостерігають за птахами та фотографують їх, а тут прийшлось долучитись і батькам до виготовлення годівниць».


Щоб нікого не образити ми зробили фотоколаж з найкращих, на нашу думку, світлин наданих учнями 6, 7 класів Судововишнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів задіяних в проєкті #urbanbiobird. Запорукою успіху проведення конкурсу у цій школі стала чудова вчителька Yuliia Shalovylo, якій ми дуже вдячні, як і всім школярам, що надіслали свої світлини!

#forestcom

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.