Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Промова Дмитра Карабчука, лауреата нагороди «Світло Справедливості» 2019

Промова Дмитра Карабчука, лауреата нагороди «Світло Справедливості» 2019

Дата :

Категорія :

Автор :

13.12.20

Відео

Лісові ініціативи і cуспільство

13 грудня 2019 року відбулась церемонія нагородження премією «Світло справедливості». Лауреатів обирали серед осіб, що засвідчили моральне лідерство у сферах екології, змін клімату, відновлюваних джерел енергії. 

Одним із лауреатів став громадський активіст, очільник нашої організації ГО "ЛІіС" Дмитро Карабчук. 


«Ця нагорода – це визнання важливості теми охорони довкілля, його раціонального використання, не тільки для сьогодення, але і для майбутнього. Це показник того, що наша непроста спільна праця багатьох людей у сфері екології є побачена, почута і, сподіваюся, знайде відгук у серці кожного небайдужого», - говорить Дмитро Карабчук про нагороду  «Світло Справедливості».

Нагорода «Світло Справедливості» заснована 2010 року канадійкою українського походження Анастасією Шкільник та Борисом Ґудзяком, архиєпископом і митрополитом Філадельфійський УГКЦ на честь батька Анастасії д-ра Михайла Шкільника юриста, громадського і політичного діяча часів Української Народної Республіки  і вручається «за моральне і духовне лідерство в Україні». Для визначення переможця нагороди «Світло справедливості» впродовж року збирається капітула, яка спочатку визначається зі сферою, з якої буде обрано лауреата, а потім визначає претендентів.

 

Відео: ILM: Інститут лідерства та управління
Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.