Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Промова Дмитра Карабчука, лауреата нагороди «Світло Справедливості» 2019

Промова Дмитра Карабчука, лауреата нагороди «Світло Справедливості» 2019

Дата :

Категорія :

Автор :

13.12.20

Відео

Лісові ініціативи і cуспільство

13 грудня 2019 року відбулась церемонія нагородження премією «Світло справедливості». Лауреатів обирали серед осіб, що засвідчили моральне лідерство у сферах екології, змін клімату, відновлюваних джерел енергії. 

Одним із лауреатів став громадський активіст, очільник нашої організації ГО "ЛІіС" Дмитро Карабчук. 


«Ця нагорода – це визнання важливості теми охорони довкілля, його раціонального використання, не тільки для сьогодення, але і для майбутнього. Це показник того, що наша непроста спільна праця багатьох людей у сфері екології є побачена, почута і, сподіваюся, знайде відгук у серці кожного небайдужого», - говорить Дмитро Карабчук про нагороду  «Світло Справедливості».

Нагорода «Світло Справедливості» заснована 2010 року канадійкою українського походження Анастасією Шкільник та Борисом Ґудзяком, архиєпископом і митрополитом Філадельфійський УГКЦ на честь батька Анастасії д-ра Михайла Шкільника юриста, громадського і політичного діяча часів Української Народної Республіки  і вручається «за моральне і духовне лідерство в Україні». Для визначення переможця нагороди «Світло справедливості» впродовж року збирається капітула, яка спочатку визначається зі сферою, з якої буде обрано лауреата, а потім визначає претендентів.

 

Відео: ILM: Інститут лідерства та управління