Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Вебінар "Сучасні технології інвентаризації та моніторингу лісів та міських зелених насаджень"

Вебінар "Сучасні технології інвентаризації та моніторингу лісів та міських зелених насаджень"

Дата :

Категорія :

Автор :

21.06.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

Інвентаризація лісів необхідна для того, здіснювати планування, у тому числі стратегічне, ведення лісового господарства. Наразі доступні нові можливості, які дозволяють проводити інвентаризацію більш точно та ефективно. 

Про це ми поговоримо на вебінарі 24 червня, який проведе старший науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького Ігор Букша. Для участі у зустрічі запрошуються всі охочі.


На вебінарі ми дізнаємось про методики застосування сучасних технологій для інвентаризації та моніторингу лісів і міських зелених насаджень, а потім розглянемо приклади їх використання. Для того, щоб зареєструватись, необхідно заповнити гугл-форму: https://docs.google.com/.../1hwET_Tn-UqyGFEL.../edit

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.