Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Вебінар «Втрати деревного покриву в Україні за даними Global Forest Watch»

Вебінар «Втрати деревного покриву в Україні за даними Global Forest Watch»

Дата :

Категорія :

Автор :

18.05.22

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

У четвер, 19 травня, о 16:00, співзасновник ГО «ЛІіС», керівник «Лабораторії моніторингу лісів» та експерт з питань дистанційного зондування Землі Олег Часковський проведе вебінар, на якому поділиться результатами моніторингу втрат лісу на території України.  Дослідження проводилось на основі даних статистичної платформи «Global Forest Watch».


Під час вебінару можна навчитися використовувати супутникові знімки для виявлення втрат деревного покриву та дізнатися, які саме сервіси підходять для цього найкраще. Також ми обговоримо періодичність проведення моніторингу та можливість використання електронних карт втрат деревного покриву для просторового аналізу.


Для того, щоб долучитися до вебінару, необхідно заповнити невелику форму: https://docs.google.com/forms/d/1iCG8IYLF-MxqzTJlqxa52IfkwDKwTZXx1eG5J3grz5Y. В день події ми надішлемо посилання на зустріч у Zoom.

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.