Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Офіційна заява ГО «Лісові ініціативи та суспільство»

Офіційна заява ГО «Лісові ініціативи та суспільство»

Дата :

Категорія :

Автор :

05.03.22

Заяви

Admin

З першого дня війни, експерти ГО «ЛІіС» переорієнтувались на забезпечення суспільства соціально-гуманітарною допомогою. Ми, як і більшість свідомих громадян України та світу відчуваємо відповідальність і всіляко долучаємось до допомоги з перевезення біженців, спільної роботи з організації збору ліків, харчів, засобів гігієни, речей першої необхідності, дитячого харчування та ін. затребуваних предметів та їх доставки потрепілим. Водночас інформуємо усі зацікавлені сторони, що ГО «ЛІіС» не видає посвідчень для сторонніх осіб, які можуть видавати себе за волонтерів та здійснювати діяльність від нашого імені. 

Всі учасники нашої команди є публічними особами, відомості про яких є на вебсайті нашої ГО. 


Кожен хто хоче допомогти Українському Народу може робити це особисто чи долучатись до чисельних волонтерських спільнот та організацій і разом працювати для пришвидшення перемоги над ворогом. Ми радо допоможемо та скоординуємо будь які ініціативи соціально-гуманітарного характеру.

Разом - зможемо!

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.