Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС

Дата :

Категорія :

Автор :

06.07.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Впродовж 30 червня - 1 липня, 2022 р. асистентка проектного менеджера ГО "ЛІіС" - Оксана Пелюх,  взяла участь у саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив, який відбувся у місті Трускавці Львівської області.


Гуманітарний напрям діяльності ГО "ЛІіС", який спрямований на допомогу постраждалим під час війни, Оксана Пелюх представила в рамках круглого столу "Міжнародний український порядок денний: волонтери як агенти впливу". Доповідачка також поділилася практичним кейсом розширення діяльності громадської організації у кризовій ситуації, досвідом реалізації гуманітарного проекту “Local Humanitarian Response Initiative” (у співпраці з ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС”) та залучення підтримки закордонних партнерів, зокрема Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) та громади міста Пенкун (Німеччина).


“Нові виклики з якими стикаються організації громадянського суспільства в умовах воєнного стану вимагають концептуально нових, комплексних підходів до їх вирішення, які насамперед передбачають посилення комунікації та координації реалізації спільних волонтерських та гуманітарних ініціатив. Саміт став тим майданчиком, де кожен мав змогу обмінятись досвідом з іншими організаціями, дізнатись та надихнутись новими грантовими можливостями, мережуватись, взаємоконсультуватись та планувати майбутні спільні дії. Продовжуємо реалізовувати наші гуманітарні ініціативи вже з оновленим багажем контактів й знань, що означає більше системної, стратегічної і професійної роботи”. - зазначила Оксана Пелюх.Упродовж двох днів саміт об'єднав більше двох сотень представників організацій громадянського суспільства, волонтерських ініціатив, хабів та органів влади, які займаються волонтерською та гуманітарною діяльністю. Учасники мали можливість спілкуватися, ділитися досвідом, працювати задля підвищення кваліфікації та налагодження партнерських відносин.


Серед учасників саміту були: Роберт Пост, аташе з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні; Олександр Ярема, державний секретар КМУ; Максим Козицький, начальник Львівської ОВА; Віктор Бронюк, гурт ТіК, БФ "Подільська громада"; Вікторія Марченко, Агентство США з міжнародного розвитку, журналісти, представники організацій "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, "Razom for Ukraine", департаменту корпоративної соціальної відповідальності холдингу МХП, Інституту політичної освіти, Міжнародного жіночого фонду, "Людина в біді",  Міжнародного фонду "Відродження" та ін.


Проведений Саміт сприяв підвищенню спроможності волонтерських та гуманітарних організацій громадянського суспільства надавати необхідну допомогу завдяки посиленню координації та взаємодії між собою, міжнародними партнерами, державними органами влади та органами місцевого самоврядування.


Захід проводився ICAP Єднання у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в межах проекту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України", Посольства США в Україні та Європейського Союзу в межах проекту "Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства".

Рекомендовано

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС Новини 06.07.2022

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС

З перших днів війни ГО “ЛІіС” розширила свою діяльність та почала реалізацію проекту, спрямованого на допомогу постраждалим під час війни. 

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.