Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Майстер-клас "Пасхальні декорації з екоматеріалів" для дітей з вимушено переміщених сімей

Майстер-клас "Пасхальні декорації з екоматеріалів" для дітей з вимушено переміщених сімей

Дата :

Категорія :

Автор :

13.04.22

Новини

Admin

Цікаві майстер-класи декораторки Iruna Sid захоплюють не лише дітей, а й дорослих. Волонтери Центр Опіки Сиріт разом з дітьми гарно та весело провели час в середу 13 квітня, виготовляючи цікаві декорації у Творчій майстерні Дому Милосердя св. Миколая. 
Діти з сімей внутрішньо переміщених осіб потребують додаткової уваги та любові дорослих в часі війни, яка додала їм страхів та невпевненості. Волонтерський захід, звісно, мав і другу мету, це знайомство дітей з екоматеріалами та можливостями їх використання під час виготовлення прикрас. Цікавинкою для учасників волонтерського заходу з виготовленні пасхальних декорації було використання «будиночків для комах», які завдяки пані Ірині отримали нове життя. Майстер клас для дітей вкотре проводився за підтримки ГО "ЛІіС". 
Нагадуємо, що кожен охочий може допомогти Дому Милосердя Святого Миколая, що на вул. Короленка 7 у м. Львові. За деталями можете звертатись до капелана о. Романа Прокопця

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.