Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Магнолієвий сад у Львові: мрія здійснена

Магнолієвий сад у Львові: мрія здійснена

Дата :

Категорія :

Автор :

21.04.23

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Експерти нашої організації часто консультують представників  природоохоронних установ, правоохоронців, активістів, представників бізнесу та ін. У спектрі цієї діяльності тривала, активна та тісна співпраця нас поєднує з ботанічним садом Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Саме тут, разом із директором Ботсаду Ростиславом Гульком, ми організували два волонтерські заходи та кілька екскурсій впродовж останніх років. 


Оскільки сад, як об’єкт природно-заповідного фонду, живе значно активнішим життям, аніж ліс, то й вимагає постійної уваги та праці. Тому керівник Центру відновлення лісу ГО «ЛІіС» Тарас Харачко вряди-годи навідується до Ботсаду як консультант. Ростислав Гулько вважає, що залучення стороннього консультанта допомагає ефективніше планувати роботу та швидко вирішувати різні питання, що накопичуються під час робочого процесу.


«Відвідавши нещодавно територію саду, я був приємно вражений, - ділиться враженнями Тарас Харачко, - мрія про магнолієвий сад у Львові, яку виношував Ростислав Гулько, реалізована». 


Через декілька років на одній із ділянок саду будуть квітувати аж 32 дерева магнолій. Окремі з них квітують уже, а ще через тиждень на вул. Пекарській зацвіте «алея сакур», частину якої для міста Лева посадили працівники ботанічного саду. 


Матимете нагоду - обов'язково завітайте туди. 

Або ж запрошуємо звернутися до нас, а ми будемо раді провести для всіх охочих екскурсію чарівним та затишним садом лікарських рослин, чи організувати волонтерський захід на території ботанічного саду Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.