Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Історія про боротьбу з нелегальною вирубкою лісів в Україні

Історія про боротьбу з нелегальною вирубкою лісів в Україні

Дата :

Категорія :

Автор :

26.04.20

Події

Лісові ініціативи і cуспільство

Нещодавно, Інтерпол класифікував екологічну злочинність третьою за величиною серед кримінальних секторів у світі, де злочинність у сфері лісогосподарства є надзвичайно прибутковою і сягає 51–152 млрд доларів США. Випадки корупції підтверджуються на кожному етапі Глобальної мережі поставок деревини (Інтерпол, 2018–2020)

Упродовж останніх 5 років Дмитро Карабчук боровся з корупцією для того, щоби зменшити нелегальні вирубки лісів в Україні шляхом залучення громад та правоохоронних органів. Його робота включала в себе дослідження, взаємодію з урядовими чиновниками та громадськими активістами, польові розслідування, медіа-проєкти та розвиток державної політики в цій сфері. Під час роботи з командою, він зіткнувся з важкими ситуаціями та рішеннями. Проте завдяки незалежним медіа, міцній дружбі та сильному бажанню змінити ситуацію, ця робота принесла високий рівень співпраці з українським урядом, міжнародними ЗМІ та організаціями, у тому числі з Інтерполом. Дмитро перенесе тебе в часи Революції Гідності й буде презентувати результати свого проєкту, які він досягнув аж до нині разом з WWF та Лісовою службою США. У тебе буде нагода почути та поговорити про можливий майбутній розвиток подій в Україні.

Якщо тобі цікаво приєднатися до нашої розмови 29 КВІТНЯ о 18:00 , то ми будемо говорити про таке:
🪓що кажуть про незаконну вирубку лісу дослідники, експерти та пересічні громадяни;

🪓розкриємо сутність і причини незаконної вирубки та розглянемо кейси інших правопорушень у сфері лісогосподарства;

🪓роль політиків, правоохоронних органів, дослідників, міжнародних організацій та медіа в боротьбі проти нелегальної вирубки лісу;

🪓будемо відповідати на часті запитання про незаконну вирубку, а також відповідну державну політику.Упродовж розмови покажемо вам кілька відео, які продемонструють рівень проблеми.


Детальніше в події: https://www.facebook.com/events/2876327089116747/

Рекомендовано

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.

Готуємося до Різдва разом Новини 13.12.2021

Готуємося до Різдва разом

11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.