
Історія про боротьбу з нелегальною вирубкою лісів в Україні
Дата :
Категорія :
Автор :
26.04.20
Події
Лісові ініціативи і cуспільство
Нещодавно, Інтерпол класифікував екологічну злочинність третьою за величиною серед кримінальних секторів у світі, де злочинність у сфері лісогосподарства є надзвичайно прибутковою і сягає 51–152 млрд доларів США. Випадки корупції підтверджуються на кожному етапі Глобальної мережі поставок деревини (Інтерпол, 2018–2020)
Упродовж останніх 5 років Дмитро Карабчук боровся з корупцією для того, щоби зменшити нелегальні вирубки лісів в Україні шляхом залучення громад та правоохоронних органів. Його робота включала в себе дослідження, взаємодію з урядовими чиновниками та громадськими активістами, польові розслідування, медіа-проєкти та розвиток державної політики в цій сфері. Під час роботи з командою, він зіткнувся з важкими ситуаціями та рішеннями. Проте завдяки незалежним медіа, міцній дружбі та сильному бажанню змінити ситуацію, ця робота принесла високий рівень співпраці з українським урядом, міжнародними ЗМІ та організаціями, у тому числі з Інтерполом. Дмитро перенесе тебе в часи Революції Гідності й буде презентувати результати свого проєкту, які він досягнув аж до нині разом з WWF та Лісовою службою США. У тебе буде нагода почути та поговорити про можливий майбутній розвиток подій в Україні.
Якщо тобі цікаво приєднатися до нашої розмови 29 КВІТНЯ о 18:00 , то ми будемо говорити про таке:
що кажуть про незаконну вирубку лісу дослідники, експерти та пересічні громадяни;
розкриємо сутність і причини незаконної вирубки та розглянемо кейси інших правопорушень у сфері лісогосподарства;
роль політиків, правоохоронних органів, дослідників, міжнародних організацій та медіа в боротьбі проти нелегальної вирубки лісу;
будемо відповідати на часті запитання про незаконну вирубку, а також відповідну державну політику.Упродовж розмови покажемо вам кілька відео, які продемонструють рівень проблеми.
Детальніше в події: https://www.facebook.com/events/2876327089116747/
Рекомендовано
Державна стратегія управління лісами України до 2035
Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві.
Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів
З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.
Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.
У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.
Готуємося до Різдва разом
11 грудня в суботу у Львові ГО “ЛІіС” провела черговий волонтерських захід “Готуємося до Різдва: вчимося виготовляти вироби з екоматеріалів”.