Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Як корупція загрожує лісам України

Як корупція загрожує лісам України

Дата :

Категорія :

Автор :

05.04.23

Новини

Admin

Сьогодні, 5 квітня, о 16:00 відбудеться круглий стіл в онлайн-форматі на тему: “Як корупція загрожує лісам України” за участю закордонних та українських експертів- природоохоронців. 


Посилання для реєстрації: https://baselgovernance.zoom.us


Метою зустрічі є підведення підсумків корупційних викликів та антикорупційних зусиль у лісовому секторі України, аби лісовий сектор України не став ахіллесовою п’ятою відбудови у повоєнний час. 


Захід також присвячений запуску нового комплексного аналізу корупції та незаконної вирубки лісів в Україні. Під час круглого столу буде презентовано звіт «Як корупція загрожує лісам України: Типологія та тематичні дослідження корупції та незаконних рубок», який є першим у новій серії дослідницьких робіт Базельського інституту управління з питань екологічної корупції «Deep Dive» (Швейцарія).  Звіт систематично оцінює довоєнне управління та проблеми корупції в лісовому секторі України, розкриває значні проблеми, оскільки реформи державного управління ще не дали значного ефекту.


Порядок денний заходу передбачає виступ Клаудіо Нарді з Міністерства закордонних справ Ліхтенштейну, після якого співавтори дослідження Аманда Кабрехо ле Ру, Андрій Білецький та Єгор Гриник представлять типологію корупції та незаконних рубок, що виникла на основі їхнього аналізу та тематичних досліджень. Відтак відбудеться панельна дискусія з учасниками з України щодо рекомендацій звіту та буде надана можливість поставити запитання. Модератор круглого столу - Йохан Гроссманн, керівник групи зеленої корупції в Базельському інституті.


Буде забезпечено синхронний переклад англійською та українською мовами.