Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


ГО “ЛІіС” та чотири територіальні громади Львівської області підписали Меморандуми про співпрацю

ГО “ЛІіС” та чотири територіальні громади Львівської області підписали Меморандуми про співпрацю

Дата :

Категорія :

Автор :

21.07.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

19 липня команда ГО “ЛІіС” та представники Бориславської, Журавненської, Золочівської та Щирецької територіальних громад провели зустріч задля налагодження співпраці та координації спільних зусиль для забезпечення гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років. Результатом заходу стало підписання сторонами Меморандуми щодо реалізації спільних волонтерських та гуманітарних заходів.


"Визнаючи необхідність об’єднання зусиль щодо подолання гуманітарних викликів спричинених війною, засвідчують свої наміри щодо подальшої співпраці та уклали цей Меморандум про партнерство та співпрацю. Метою якого є створення та розбудова мережі регіональної згуртованості задля виявлення та забезпечення нагальних гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зокрема віком від 30 років, які офіційно зареєстровані та людей, які опинилися у складних життєвих обставинах та проживають на території громад Львівської області шляхом координації та спільної реалізації волонтерських та гуманітарних заходів” -  йдеться у документі.


Наступні три місяці команда ГО “ЛІіС” у співпраці із представниками територіальних громад забезпечать гуманітарні потреби ВПО, які проживають на території цих громад.


“Війна змусила розширити діяльність нашої організації. Поряд з природоохоронною діяльністю, ми розпочали реалізовувати проект гуманітарної допомоги людям у громадах, які найбільше постраждали через військову агресію росії. Однак, є багато людей, які вимушено покинули свої домівки і в перші дні війни оселилися на Львівщині в школах, дитячих садочках. Їм також потрібна допомога. Саме тому, ми розпочинаємо реалізувати цей проект,” - ділиться Дмитро Карабчук, голова правління ГО “ЛІіС”.

Усі сторони вже приклали чимало зусиль, щоб ВПО, які мешкають у їх громадах були забезпеченні усім необхідним. Підписання ж Меморандуму додасть імпульсу для спільної праці, а дружні, партнерські відносити допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.

“Перші ВПО приїхали у нашу громаду 9 березня. На той час ми вже були готові їх приймати. Все організували за тиждень власними силами. Зараз у громаді проживає 275 ВПО, які розміщені у 5 навчальних закладах. Ці люди втратили своє житло і не мають куди повертатися. Вони будуть проживати в Бориславській громаді і постійно потребуватимуть продуктів харчування та засобів гігієни”. - Елла Качмарик, начальник відділу освіти Бориславської міської ради, Бориславської територіальної громади;

Цей захід став можливим завдяки підтримці програми «Єднання заради дії».


Рекомендовано

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС Новини 06.07.2022

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС

З перших днів війни ГО “ЛІіС” розширила свою діяльність та почала реалізацію проекту, спрямованого на допомогу постраждалим під час війни. 

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.