Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


ГО “ЛІіС” розпочала фотомоніторинг лісового біорізноманіття

ГО “ЛІіС” розпочала фотомоніторинг лісового біорізноманіття

Дата :

Категорія :

Автор :

25.05.23

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

Фотопастки або лісові камери - це технології, що у поєднанні з натурними обстеженнями території, знанням звичок та слідів тварин, дають ду-у-уже цікаві, а головне - корисні та важливі для збереження природи результати. 


На початку цього року ГО “ЛІіС” розпочала фотомоніторинг лісового біорізноманіття та стану дотримання охоронного режиму у лісах. Перші камери ми встановили на території національного природного парку Північне Поділля.


Місяць роботи фотопастки - це “вікно” у дивовижний світ лісового життя: ми вболівали за те, як борсук опікується своєю норою; милувалися гостями, які відвідували його та виявляли цікавість до борсукової домівки. 

Ми побачили дуже рідкісного та “підпільного” :) мешканця лісу — лісового кота! 

Наявність лісового кота - це важлива та цікава новина само собою, та понад те - це індикатор стану всієї лісової екосистеми. 


Команда ГО “ЛІіС” вдячна за співпрацю колективу НПП Північне Поділля, а особливо Мирославі Пилипчук, Петру Гринюку за натхнення та допомогу, Володимиру Копису за активну участь у реалізації та цікавість до пізнання та охорони природи.


Фотомоніторинг — ефективний та цікавий метод вивчення й охорони заповідних територій. 

Якщо Ви хочете більше бачити відео з життя лісових мешканців, долучитися до покращення результативності роботи служби охорони ПЗФ,  то будемо вдячні за вашу підтримку у придбанні фотопасток та комплектуючих до них:

 https://forestcom.org.ua/uk/news-post/pidtrimajte-go-liis-finansovo 


(Призначення платежу: Благодійний внесок для виконання статутних завдань громадської організації «Лісові ініціативи і суспільство». Фотомоніторинг).


Разом ми можемо більше!


Дивіться відео про пристрасті лісового життя :) на нашому каналі у Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=FXxmMmGvmSY