Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


150 днів війни: яким був п'ятий місяць гуманітарної діяльності ГО «ЛІіС»

150 днів війни: яким був п'ятий місяць гуманітарної діяльності ГО «ЛІіС»

Дата :

Категорія :

Автор :

27.07.22

Новини

Лісові ініціативи і cуспільство

150 днів як ми продовжуємо працювати задля нашої перемоги. За останній місяць війни команда ГО “ЛІіС” системно напрацьовує
сталі моделі роботи гуманітарного напряму діяльності, продовжує мережуватися, закривати потреби осіб у громадах, які постраждали під час війни та внутрішньо переміщених осіб, а також ставити амбітні цілі своєї роботи на гуманітарному 
фронті:


- близько 5000 осіб, які мешкають у громадах, які постраждали від війни або які прихистили ВПО, отримали адресну гуманітарну допомогу. Продукти, ліки, засоби індивідуальної гігієни, одяг та взуття - наша команда надіслала у міста та села 20 областей України. Проект “Local Humanitarian Response Initiative” у співпраці з Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С»  триває;- експерти Тарас Харачко та Ihor Skolskyi провели екоосвітні екскурсії для дітей, що разом з батьками змушені покинути домівки та мешкають зараз Золочівські громаді, екскурсію в Ботанічному саді Національного лісотехнічного університету України та Музеї Деревини. Ми також передали діткам подарунки від їх однолітків з Німеччини. Радіємо, коли на дитячих обличчях з’являються посмішки.


-  розпочали гуманітарних проект за підтримки програми “Єднання заради дії”. Першим кроком реалізації проекту стало налагодження співпраці та підписання Меморандумів із представницями Золочівської, Журавненської, Бориславської та Щирецької громад Львівської області, а також вивчення потреб ВПО від 30 років, які проживають у цих громадах. Протягом наступних трьох місяців, ми забезпечимо їх продуктами харчування, побутовою хімією та засобами гігієни, передамо пакунки з допомогою “з рук в руки”.


- Oksana Pelyukh, асистентка проектного менеджера, виступила з доповіддю про результати та досвід швидкого реагування на виклики часу ГО “ЛІіС” на Саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив в Трускавці. 


Таким був 5 місяць війни, який ще більше консолідував і зробив нас стійкішими. Попереду тільки перемога!
Дякуємо за підтримку нашим жертводавцям Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Angela Dichte, Ole Schartmann, Rafael Matthew Hawkins, українцям з Англії та колегам по роботі з Франції, Німеччини і США.

Рекомендовано

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС Новини 06.07.2022

На саміті волонтерських і гуманітарних ініціатив представили гуманітарний напрям діяльності ГО ЛІіС

З перших днів війни ГО “ЛІіС” розширила свою діяльність та почала реалізацію проекту, спрямованого на допомогу постраждалим під час війни. 

Державна стратегія управління лісами України до 2035 Новини 30.12.2021

Державна стратегія управління лісами України до 2035

Уряд ухвалив Державну стратегію управління лісами України до 2035 року. ГО “ЛІіС” брала участь у розробці цієї стратегії та підтримує реформування управлінської структури у лісовому господарстві. 

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів Новини 24.12.2021

Як придбати новорічну красуню, не сприяючи незаконному вирубуванню лісів

З наближенням Нового Року та Різдва чи то не кожен з нас хоче встановити вдома святкову ялинку. Проте, нам не завжди відомо, чи законне її походження, або ж ми просто не знаємо, яким чином його виявити.

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р. Новини 15.12.2021

Звіт моніторингу старовікових насаджень в Українських Карпатах за листопад 2021 р.

У листопаді експерти ГО “ЛІіС” продовжували дистанційний моніторинг змін лісового покриву особливо цінних лісових ділянок на основі супутникових знімків Сентінел-2 та Сентінел-1.