Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Лісова терапія або чим корисна екотерапевтична екскурсія?

Лісова терапія або чим корисна екотерапевтична екскурсія?
Лісова терапія або чим корисна екотерапевтична екскурсія?

Статус :

Період реалізації :

Контакти :

Триває

31.08.22 -

Володимир Яроцький

Команда ГО "ЛІіС" запрошує всіх бажаючих доєднюватися до лісової терпії під час екскурсій, які проводять наші експерти.

Лісова терапія - визнаний в світі метод покращення самопочуття, відновлення емоційного стану, покращення стресостійкості, форма розвитку розумових здібностей та емоційного інтелекту.

  • По-перше, це живе спілкування з живою природою, з іншими учасниками групи, які поділяють любов до природи, або з фахівцем-знавцем природи. Ви самі для себе вирішуєте, якому спілкуванню надати перевагу.
  • По-друге, це дослідження живої природи. Не пропустіть унікальної можливості дізнатися про життя лісу, рослин, тварин безпосередньо від експерті, можливості спробувати себе в ролі дослідника.
  • По-третє, це добра нагода подбати про себе. На природі, під час прогулянки відбувається психоемоційне відновлення людини. Ви стаєте більш бадьорими, впевненими у собі. Еко-екскурсії — це чиненайкращий засіб тренування уваги, пам'яті. Спостерігаючи взаємодію між різними істотами і середовищем у лісі, людина тренується робити порівняння, класифікацію, причинно-наслідкові зв'язки. У лісі людина задіює різні органів чуття: зір, слух, нюх, дотик, тощо. Таке сенсорне навантаження позитивно впливає на відновлення нервової системи.

Як відбувається екскурсія?

Це інтерактивна прогулянка, яка поєднує різні види активності. Гід з живої природи надає пізнавальну інформацію про ліс, а учасники набувають корисних навичок, які знадобляться при перебуванні у лісі (орієнтування на місцевості, в'язання вузлів, тощо), вчаться вишукувати сліди звірів методом спостереження за природою, вивчають та виконують вправи на психоемоційне відновлення та самопідтримку.

Одяг та спорядження: у лісі вам повинно бути зручно. Тому одягайте зручний, відповідний до умов та місцевості одяг та взуття. Перед кожною прогулянкою наші експерти проводять консультування учасників, щодо підготовки до екскурсії.

Їжа: свіже повітря пробуджує відчуття голоду. Беріть з собою бутерброди, гарячі напої у термосі, водичку, улюблені ласощі. Якщо йдете з дітьми візьміть: горішки, цукерки, сушені фрукти та ягоди. Зголодніла малеча може їх їсти на ходу.

Формат групи: змішані групи (дорослі та діти), підлітки можуть приймати участь самостійно від батьків. Ми вважаємо, що спільна родинна прогулянка по лісу має дуже добрий вплив на родинні стосунки. Ми ходимо невеликими групами (до 10 людей).

Щоб взяти участь в екскурсії, потрібно попередньо зареєструватися. Зараз ГО "ЛІіС" співпрацює із 10-ма Консультативно-координаційними центрами (ККЦ) при районних військових адміністраціях Львівщини щодо організації таких лісових терапій.  

Якщо ви бажаєте доєднатись до цих заходів, будь ласка, заповніть коротку google-форму, вказавши одну із запропонованих громад Львівщини, або зверніться до найближчого до вас ККЦ.


Актуальні адреси та номери телефонів ККЦ Львівщини для звернень:

Львівський район:

м. Перемишляни, вул. Ковча, 4;

м. Городок, вул. Майдан Гайдамаків, 6;

м. Кам‘янка-Бузька, вул. Незалежності, 27. Конт тел: 067-471-00-83;

Стрийський район:

м. Стрий, вул. Тараса Шевченка, 59. Конт тел: 067-471-01-56;


Дрогобицький район:
м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 28. Конт тел: 067-471-02-45;

Самбірський район:

м. Самбір, вул. Мазепи, 8/2. Конт тел: 067-471-02-98;


Золочівський район:

м. Золочів, вул. Пачовського, 7. Конт тел: 067-471-03-29;


Червоноградський район:

м. Червоноград, вул. Шевченка, 15. Конт тел: 067-471-03-34;


Яворівський район:

м. Яворів, вул. Шашкевича, 1а. Конт тел: 067-471-03-44;

м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 1. Конт тел: 067-471-06-30.

Захід відбудеться за умови комплектації груп з 10 учасників. Про час, дату та місце проведення лісової терапії буде повідомлено кожного зареєстрованого учасника окремо.

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ

Стежте за новинами у соціальних мережах, щоб не пропустити анонсу наших екотерапевтичних екскурсій: FACEBOOK ГО "ЛІіС", INSTAGRAM ГО "ЛІіС" та телеграм канал.